Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasház első szintjén...

Társasház első szintjén legális edzőtermet működtetni? (Csendháborítás)

Figyelt kérdés

A kapucsengőn nincs feltüntetve, így nem is tudom, hogy be van-e jelentve, viszont heti többször bömböltetik a zenéz és ordítoznak, amit teljesen felhallani a 2. emeletre.


Mivel az első emelet egy irodáknak kialakított épületrész és más bejárat is tartozik hozzá sajnos nem tudom velük közvetlen felvenni a kapcsolatot.


Közös képviselőt akarom felkeresni a közeljövőben, hogy valamit intézkedjen ez ügyben, vagy jogi útra tereljük a dolgot.


Szerintetek ez járható út, illetve kinek van igaza?


Én nem tudom elhinni, hogy ez így szabályszerű...


Köszönöm előre is a válaszokat.



2021. jan. 17. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet, hogy otthonról tart videóedzést?
2021. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha másként nem megy:


Kihívod a rendőröket

Jegyzőnél birtokvédelmi eljárást indítasz


De első körben kiraknék az ajtóra egy levelet nekik

2021. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg most nem lehetnek nyitva az edzőtermek.
2021. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Edzzel te is veluk!! Sok elonye van,ha edzzel. Biztos kspsz arkedvezmenyt a joszomszedi viszony megorzese erdekeben........💪🏻
2021. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Jelzed az önkormányzat felé, hogy a lakás nem a funkciójának megfelelő célra, nyugalmat zavaró módon van használatban.
2021. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nálunk is van edzőterem, de nem sima, hanem küzdősport. Gondolhatod, milyen hangos egész nap (nagyon kora reggel - késő este, de még ünnepnapon is), nem részletezem, pedig oldalakon keresztül tudnám sorolni. Írtunk levelet, kiraktuk az ajtóra, írtunk üzenetet, szóltunk finoman és kevésbé finoman, amikor végleg elfogyott a türelmünk. Többször hívtuk a rendőrséget - nappal és hajnalban is, de soha nem jöttek ki. Írtunk hírportálnak, jegyzőnek, a társasház üzemeltetőjének, de semmi reakció. Az edzők ugyanúgy folytatják, még hangosabbak, úgy csinálnak sok tekintetben, mintha övék lenne az utca. Ha szól az ember, csak röhögnek és bunkó módon lerázzák az embert (és akkor még finoman fogalmaztam). Tehetetlenek vagyunk kb és belefáradtunk abba a pár évbe, amióta itt vannak.


Az csak üres duma, hogy bejelented a rendőrségen, jegyzőnél és aztán elintézik. A rendőrség letojja, a jegyzőnél pedig egy dobásod van és ha visszautasítják, nem adhatsz be újabb kérvényt. Sz@r rendszer. Az is elmebeteg, aki lakóhelyre ilyen sz@rt engedélyez. Dehát a sportért mindent, ilyeneknek bárhol kiadnak bármilyen termet, lakást. A lakók meg kussoljanak, elvégre “nem ők laknak ott, nincs is joguk”… Szóval kitartást!

2022. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!