Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthetem a rendőrségen?

Feljelenthetem a rendőrségen?

Figyelt kérdés

2019 áprilisban költözünk össze a párommal,panelben lakunk a 4.emeleten.A szomszédban van egy nő az 1.5-2 éves fiával, augusztusig egy hangot nem lehetett hallani,de szeptember óta ez a gyerek éjjel-nappal bőg, üvölt,de minden egyes nap.Már átkopogtam,hogy kell-e segítség,van-e esetleg valami baj,mert már ezt hallgatjuk 6 hónapon keresztül, és már nem bírjuk. A csaj annyival lezárta a dolgot,hogy a gyereke dackorszakba lépett,ez van nem tudd mit tenni, sajnálja majd kinővi.

Én már ott tartok,hogy a hajamat tépem ettől a gyerektől,hónapok óta nem tudunk normálisan aludni a párommal, most is itt van vasárnap és hajnali 4 óta bőg,ott tartok,hogy rendőrt szeretnék hívni,de nem tudom,hogy ezzel a feljelentéssel mire mennék?

Ötletek?



2021. jan. 24. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Gyámhatóság.
2021. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
A nő olyankor mit csinál? Ordít vele?
2021. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem jön ki a rendőr.
2021. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Szólhatsz a közös képviselőnek is, vagy az illetékes önkormányzatnál is lehet jelezni. Ugyanis ez csendháborítás. Ne hagyd annyiban
2021. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Egy füldugó hasznosabb.
2021. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Gyerek minden nap bőg üvölt,az anyja heti 2x kiabál vele
2021. jan. 24. 11:04
 7/20 anonim ***** válasza:
6%

Az anya lehet eleve idegbeteg. Ugyanis kisgyerekek az anyjukat tükrözik. Kiegyensulyozott családban kiegyensulyozott gyerekek is vannak.


Segitséget meg valszeg nem tud elfogadni pl egy szomszedtol. Érthető is. Ugyanis ki lenne nyugodtan el ugy hogy azt sem tudja mi megy a gyereke körül?

Rokonai meg akikben bizhatna valszeg nem segitenek semmit.

2021. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nő anyja 2napota jön át,de akkor is bőg ez a gyerek
2021. jan. 24. 11:18
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
1. Beszélj az anyjával, hogyha a kölyke nem hagyja abba, akkor megteszed a feljelentést. Ha kell, akkor üvölts vele. Én albérletbe sose engednék gyereket, pont ezért.
2021. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
A lepontozok komolyan egy pár évest hibáztatnak mert bőg?? És nem látják hogy felülről rezeg a léc?n
2021. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!