Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Diákként melyik országban...

Diákként melyik országban lehetne a legjobban megélni?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, és olyan egyetemre szeretnék jelentkezni ahol elég magas a ponthatár. Így számolgatva a pontokat lenne rá esélyem hogy felvegyenek, mert ez már szinte csak az érettségin múlik, de azért van rá esély hogy elrontom az érettségit vagy valami. Ha nem vennének fel, egy évig kimennék dolgozni vagy au pairnak, mert tényleg nagyon szeretnék világot látni. Olyan országba szeretnék menni, ahol az egy év után tudnék egyetemre is menni. Angolul beszélek(tudom hogy ez egy alap dolog) illetve franciaból középfokúm van. Ennek ellenére nem csak a francia nyelvterület érdekel, ha úgy alakulna akkor szívesen megtanulnék egy másik nyelvet is.

Tudom hogy még így korai eltervezni azt hogy mi lesz az egy külföldön töltött év után, de ha úgy alakul akkor már a kezdetekben olyan országot szeretnék választani ahol viszonylag egyszerűbb "megindulni az életben".


2021. jan. 24. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha csak Francia nyelvterület érdekel a Kanada Québec.

De a legkönnyebb menni Franciaországba.

2021. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Ha nem csak Francia nyelvterület akkor meg Skandinávia. Pl Finnország, Dánia vagy Svédország. Határeset Norvégia ahol ugyanolyan jó az oktatás csak maga az ország drágább.
2021. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!