Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik országban fogadják el...

Melyik országban fogadják el a legjobban a tramszneműeket?

Figyelt kérdés
Úgy halottam, az Egyesült királyságban a legjobb/legnagyobb az elfogadás. Igaz ez?
2019. máj. 7. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Svédország szerintem.
2019. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Brazília, Thaiföld
2019. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Itt is vannak jobb és rosszabb területek. Észak-Írországban pl. még mindig elég rossz a helyzet. És nagyon sokan vannak még a transzneműek között is, akik csak a transz férfiakkal és a transz nőkkel szemben elfogadóak, de pl. a nembináris neműeket ugyanúgy kirekesztik, mint a transzfóbok.
2019. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fent vagyok egy oldalon, ahol elég sok transznemű megfordul és úgy vettem észre, hogy a Fülöp-szigetekről regisztrálnak rengetegen, ami elég közel van Thaiföldhöz, szóval azon a környéken szerintem jobban elfogadják őket, mint itt Európában.
2019. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Minden irónia nélkül a Közel- Keleten. Asszem Iránban, vagy a szaudiaknál államilag is támogatott a nemváltó műtét, plusz hosszú történelme is van annak, hogy a szülők támogatják, ha a gyerekeik a másik nem ruháiba akarnak bújni.

Persze a nemváltó műtét főleg azt a funkciót szolgálja, hogy homoszexuális férfiakat és nőket így tegyenek "heteroszexuálissá", hiszen ha pl egy férfi nővé műtteti magát, az elfogadhatóbb, mintha férfiként lenne egy férfival; a szülők pedig a lány gyereküket nevelik fiúnak, azt is csak akkor, ha nincs fiú gyerekük (hiszen a lány gyerek értéktelen és fuj...)

2019. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki tudna írni pl Skócia helyzetéről ilyen téren?
2019. máj. 7. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Voltam Skóciában, és eléggé maguknak valók.

Ahogy én tudom, semmilyen újabb ilyen meg olyan neműségért nem rajonganak.

2019. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!