Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy adjam a szüleim tudtàra,h...

Hogy adjam a szüleim tudtàra,hogy miért vennek 55 millióért csalàdi hàzat?

Figyelt kérdés

Még anyai àgon a nagyszüleim hagytak ràm 1 lakàst és egy hàzat,ami kb 40-45öt ér összesen.


55-60ért szeretnék venni a férjemmel egy csalàdi hàzat,de sokalljàk. Többi rész hitel lenne.


Mondtam nekik,hogy egy élhetőbb méretű lakàs budapest közelében sem lenne olcsóbb.


Nyílvàn nem neteznek,szóval nincsenek tisztàban az ingatlanàrakkal,csak sopànkodnak,hogy milyen dràgàn akarok venni.


Elhihetitek,hogy nekem sem az a heppem,hogy 55ért vegyek hàzat,nyílvàn vennék olcsóbban is,csak ott meg nincs összközmű,viszont van cserébe közösködès a szomszéddal...


Nyílvàn ők nem segítenek egy forinttal sem,csak sopànkodnak.


Rosszul érzem magam meg bűntudatom van,amikor mondjàk.


Ti mit tennétek a helyemben?


2021. febr. 3. 17:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Leszarnam mit mondanak es megvennem. Ferjezett emberkent onallo felnott vagy aki sajat dontest kell hozzon.
2021. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hàt igen,csak akkor is csinàljàk a lelkiismeret furdalàst ....
2021. febr. 3. 18:05
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Mondd nekik, hogy 40-ért vettétek.
2021. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy?

Állj a saját lábadra, és tégy saját döntésed szerint.

A fejedben tegyél rendet - nem kell semmiféle lelkiismeretfurdalás...

2021. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hàt ők azt akarjàk,hogy megmaradjon a hàz ès csak a lakàst adjam el. De úgy meg nagy hitelt kene felvennem nagyon,mert nem tudjàk,hogy 55 millió alatt nem talàlok jót.
2021. febr. 3. 18:10
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha tiéd az eladandó ház, mi közük hozzá...???


Egyik füleden be - másikon ki...

2021. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem elég egyöntetűek a vàlaszok. Köszi szépen mindenkinek,hogy leírta a véleményét. Kicsit megkönnyebbültem,hogy nem kéne lelkiismeret furdalàsomnak lenni. Jó fejek vagytok :D
2021. febr. 3. 18:14
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos sok az olyan szülő, aki képtelen tudomásul venni, hogy felnőtt a gyereke, és saját döntéseket hoz.


Nekem három felnőtt lányom van.

Eszembe nem jutott volna beleszólni, hogy miylen/melyik lakást veszik meg. Ha megkérdezték a véleményem, akkor elmondtam. Pl. hogy figyeljenek a benapozásra, vagy egyéb olyan dolgokat mondtam, ami az élletapasztalatom alapján hasznos lehet. De a döntést abszolút rájuk hagytam.

2021. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Mi közük hozzá, hogy mennyiért veszed? A te pénzed, hiteled, jövőd; felnőtt, önálló ember vagy, aki nem tartozik számadással.
2021. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Amúgy 33 éves vagyok ès még nincs gyerekünk a férjemmel.
2021. febr. 3. 18:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!