Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy adjam a szüleim tudtàra,h...

Hogy adjam a szüleim tudtàra,hogy miért vennek 55 millióért csalàdi hàzat?

Figyelt kérdés

Még anyai àgon a nagyszüleim hagytak ràm 1 lakàst és egy hàzat,ami kb 40-45öt ér összesen.


55-60ért szeretnék venni a férjemmel egy csalàdi hàzat,de sokalljàk. Többi rész hitel lenne.


Mondtam nekik,hogy egy élhetőbb méretű lakàs budapest közelében sem lenne olcsóbb.


Nyílvàn nem neteznek,szóval nincsenek tisztàban az ingatlanàrakkal,csak sopànkodnak,hogy milyen dràgàn akarok venni.


Elhihetitek,hogy nekem sem az a heppem,hogy 55ért vegyek hàzat,nyílvàn vennék olcsóbban is,csak ott meg nincs összközmű,viszont van cserébe közösködès a szomszéddal...


Nyílvàn ők nem segítenek egy forinttal sem,csak sopànkodnak.


Rosszul érzem magam meg bűntudatom van,amikor mondjàk.


Ti mit tennétek a helyemben?


2021. febr. 3. 17:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, amit 20as, hogy inkább arra figyelj, olyan arányban legyél tulajnak bejegyezve, amilyen arányban az önrészt biztosítod, plusz a hitel fele. Szóval ha jól kalkulálon, te 90%ban kell, hogy tulaj legyél, férjed max 10.
2021. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Az anyagiakat megoldjuk,mindkettőnk ugyan annyira fog jól jàrni vàlàs esetén. De koszi,hogy aggódtok :)
2021. febr. 4. 16:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!