Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok tenni, ha valaki...

Mit tudok tenni, ha valaki rongálja a bejárati ajtót?

Figyelt kérdés
Egy 4 emeletes társasház első emeletén lakunk évek óta. Pár hónapja a bejárati ajtó külső kilincséről a fém borítást valaki megfeszegette, nem foglalkoztunk vele, visszanyomogattuk a helyére. Tegnap este párom mikor hazajött akkor vette észre h azt a fém borítást valaki teljesen kiszedte a helyéről, meghajlította és a lábtörlőnkre dobta. Ma reggel mikor elment itthonról látta meg h valaki éjjszaka a kábeleket és a pici led fényt is kiszedte mert az is volt a kilincsbe beépítve. Fogalmunk sincs h ki csinálhatja és miért. Kb 2 éve lett berakva ez az ajtó most meg valaki szétszedte. Mit tudok tenni?
2021. febr. 8. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági kamera
2021. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, be akartak törni, csak megzavarta valaki a betörőt.

Kamera lenne a megoldás és feljelentés.

2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha ilyen biztonsági ajtótok van, akkor az a lapocska a kilincsen elég lazán van odaszerelve, nekem simán kiesett, úgyhogy be lett ragasztva, a kis ledet úgysem használom.
2021. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Énis attól félek.
2021. febr. 8. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Könnyen feltörhető ajtótok van?

Nem hiszem, hogy valaki szórakozásból csak a ti ajtótokat rongálgatja, hacsak be nem akar menni.


Én első körben kiraknám, hogy "kamerával megfigyelt terület", aztán megnézném mennyi dugipénzem van és vennék egy baromi drága biztonsági ajtót.


A szomszédok nem láttak semmit?

2021. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is biztonsági ajtóm van, de én megkérdeztem a szomszédokat (van egy nyugdíjas házaspár, akik állandóan otthon vannak), mikor leesve találtam a kilincs fedőlemezét, és ők nem tapasztaltak semmit egész nap. Az a lemez már attól kiesik, ha véletlenül odacsapódik a szemeteszsák, amit viszel ki. Viszont ettől még nem tudnak betörni, jók ezek az ajtók, csak az a lemez silány. Kérdezd meg a szomszédokat, láttak-e valamit, azt a fedőlemezt meg ragaszd be.
2021. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!