Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Covidos a lakótársam, attól...

Covidos a lakótársam, attól még járhatok ugyanúgy dolgozni?

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken tett ki egy cetlit, hogy beteg. De előtte már 3-4 napja is minden baja volt és mindent összefogdosott, azt gondoltam megfázott.


Mind a hárman máshol dolgozunk egy cégen belül. A mi részlegünkön így is emberhiány van.


A másik lakótársamat aki egészséges nem engedték dolgozni menni e miatt, gondolom hazament...


De ők többen vannak.


Én Tegnap jöttem vissza, otthonról.


Nem szóltam a főnökeimnek, mert kell a pénz és semmilyen tünetem nincs, kezett mosok mindig. Ez rájuk nem volt jellemző.



2021. márc. 2. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

'Nem szóltam a főnökeimnek, mert kell a pénz és semmilyen tünetem nincs'


Na, ezert terjed a jarvany, szinte megallithatatlanul. Szep munka, majd amikor elkezdenek melloled kidolni a kollegak meg intenzivre kerulnek hetekre, jusson eszedbe hogy konkretan te vagy az oka.

2021. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a párom beteg volt, szóltam a főnökömnek, elküldött egy tesztre, ami negatív lett, utána mehettem dolgozni. Én nem engedhetem meg, hogy 10 napot fizu nélkül maradjak, neki meg kell az ember. A szabikat se akarja kiszórni, mert amikor még szükség lenne rá, akkor nem lesz. A szlovákok pont most vezetik be, hogy aki kontakt miatti karanténba kerül az kap juttatást,ha otthon marad és betartja a szabályt. Itthon ilyenre esély nincs.
2021. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szükség van egyáltalán a munkádra, ha még mindig nem sikerült felfognod ennyit? [link]
2021. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Most ez komoly....?? 🤦🏻‍♀️

Én mikor húgom kezdett belázasodni és előtte levő 5 napban találkoztam vele (tehát nem életvitelszerűen éltem vele, csak találkoztunk), első dolgom volt az irodában jelezni és természetesen nem mentem be. Végül kiderült, hogy nem covidos volt, de nem lett volna pofám úgy bemenni, hogy lehet én fogom megfertőzni a fél irodát....

2021. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyertelmuen a kerdezohoz hasonlo idiotak miatt terjed a covid meg mindig.
2021. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értesítettem őket, egyenlőre semmi.
2021. márc. 2. 14:43
 7/11 A kérdező kommentje:

Maradjak otthon majd jönnek tesztelni...


Másik lakótársam meg lelépet a pibe... tesztet se várta meg!

2021. márc. 2. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Felőlem mehetsz dolgozni, engem nem zavar.
2021. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kollégám felesége igazoltan pozitív, nem kell neki karanténba mennie.


A másik kolléga pozitív, neki minden közvetlen munkatársát karanténba akarták tenni.


Harmadik kolléga 4 lakótársa közül 1 került karanténba, mert neki tudta fejből a telefonszámát.


Az én lakótársam 3* volt már karanténban (határátlépés miatt, külföldi), én nem voltam megemlítve sem, ő meg naponta bevásárolni járt.


A népegészségügynek gőze nincs róla, mit csinálnak. Kérdező, ha nem raknak karanténba, akkor mehetsz dolgozni, ennyi

2021. márc. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nem úgy van az, majdnem kirúgtak mert a másik kolléga hamarabb elment táppénzre...


Én meg egy nappal később szóltam.


Szerintetek mennyire örülők, most 60% ülhetek itt, amíg ez az idióta meg nem gyógyul. Messze lakok és a táppénzt se tudom elintézni, mert az egészségügy továbbra is xar...

2021. márc. 4. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!