Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Március 8-tól a gyorséttermek...

Március 8-tól a gyorséttermek sem lesznek nyitva?Nem tudok majd bemenni egy étterembe és elvitelre kérni valamit?

Figyelt kérdés
Én törzsvendég vagyok az egyik budapesti gyorsétteremben,minden este vásárolok elvitelre főtt ételt.Ezt március 8-tól,hétfőtől már nem tudom megtenni?Élelmiszerboltban tudok csak ételt venni magamnak?

2021. márc. 5. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Rendelesre sem visznek ki szerintetek?
2021. márc. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig olyan finom leveseket,főzelékeket meg pörkölteket lehet kapni abba a gyorsétterembe ahova járok.
2021. márc. 5. 04:04
 3/5 A kérdező kommentje:
1 én nem szoktam rendelni bemegyek a gyorsétterembe,megveszem és hazahozom.Jó lenne,ha ezt még hétfőn is meg tudnám tenni.
2021. márc. 5. 04:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még sajnos kérdéses, de ha van kiszállításuk akkor nagy valószínűséggel az továbbra is működhet. Szabad megkérdeznem, hogy melyik az a gyorsétterem, ami ilyen finomat főz? Kipróbálnám én is. :)
2021. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Élelmiszerboltok, Patikák lesznek csak nyitva. Az általad említett gyorsétterem nagyvaloszinuleg zárva lesz. Nem tudod őket megkérdezni? Amúgy ha van kiszállítás, az nagy valószínűséggel fennmarad. :)
2021. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!