Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » McDonald's vagy a Burger King...

McDonald's vagy a Burger King a drágább, illetve melyik étterembe jobb a kaja?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok csak kíváncsi. Amúgy én nem járok gyors étterembe. Csak érdekel a téma!

2015. jan. 19. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

én is csak ritkán megyek,és akkor mekibe.

szerintem burger king drágágbb,és rossz a sajtburger

2015. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

McD drágább, kevés kaját adnak, és nincs variálhatóság, ott csak ugyanazokat kapod mindíg.


Burgerbe, kiadósabbak az adagok, plusz annyi hússal és egyébbel kéred a szendvicset /salátát amennyivel akarod, összeraknak bármit amit kérsz..


Én dupla halhúsos 4 sajtost szoktam csináltatni whopper zsömlébe baconnel uborka nélkül!

2015. jan. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Én is nagyon ritkán járok. Sajtburgert szoktam enni. Az a Mekiben nagyon ízlik, viszont a BK-ben borzalmas.
2015. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem romlottak az utóbbi években a gyorséttermek, vagy csak én lettem igényesebb kitudja...
2015. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem járunk sűrűn ilyen helyre, de mióta van a városban Burger King, azóta nem voltunk a Mekiben.

A BK-ben a krumplinak krumpli a húsnak húsíze van, a nagyobb szendvicsekkel jól lehet lakni. Összességében árban jobban jövünk ki és még a gyerekek is azt választják.

2015. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Elég sokat utazok és a reptereken mindig McD vagy BK-ben eszek.


A BK egyértelműen drágább. Sőt, találkoztam olyan BK-gel, ahol 3-szor annyiba került a sajtburi, mint a mellette levő mekiben. A BK sajtburi kifejezetten rossz, akárcsak a sült krumplijuk. Ellenben a whopper nagyobb, mint a mekis szendvicsek és finom is.


Ettől függetlenül szerintem a meki jobb. Olcsóbb és finomabb.


Nem akarok pontos árat mondani de egy közepes Mc Royal menü 1500 körül lehet, míg a BK-ben a whopper menüm amit enni szoktam 2000.

2015. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
69%

Én csak mekibe járok mert burger king nincs a közelben, de egyszer voltam ott is. A hamburgerre nem emlékszem, de a krumpli olyan volt mint egy gagyi otthon kisüthető mirelit krumpli.

Mekiben ha nem olajozzák vagy sózzák túl éppen a krumplit akkor annál finomabb nincs.

A marhahús eléggé belassítja a szervezetem, úgyhogy átálltam a csirkeburgerre, ami picit talán jobb a szervezetnek, de ha lehet akkor inkább a ropogós csirke salátát szoktam enni, azzal meg vagyok elégedve.

A burger kingnél nem tudom hogy van, de azokban a mekikben ahol magadnak nyomod az üdítőt, az vizezett (néhol még van jégkockás verzió).


Viszont azt hozzátenném hogy ételminőséget nem nagyon van értelme kérdezni, mert mindenki mást szeret.

2015. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért "vizezett" mert a gép kóla szörpöt, sűrítményt és szódavizet adagol. Így lesz belőle üdítő.

Szóval nem a rendes kóla üdítő van felvizezve! :)

Amúgy mindenhol így van ahol gépi üdítő van!

2015. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Az elsőben csak szemetet adnak. Ha gyorsétterembe mész akkor a KfC-t ajánlom ! :)
2015. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
A legjobb kaja a KFC-ben van ! :D
2015. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!