Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szegeden melyik étteremben,...

Szegeden melyik étteremben, bistroban a legfinomabb az ebédmenü? Hol lehet a legjobb hamburgert kapni Szegeden?

Figyelt kérdés
A tanulás és a munka miatt a Dóm és a Mars tér között ingázok így főleg ezek környékén keresek normális ebédelős helyet.

2017. okt. 15. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég belváros amit keresel,sajnos ott jót nem tudok. Nekem a Hóbiárt bisztró jön be, sokféle étel van,rendes áron és jó adagokat adnak.

Hamburgerező szerintem a Dokk,a szilléri sgt-on ami nekem bejön.

2017. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 nekem a Hóbiárt sajnos a távolság miatt kiesik. A Dokk pedig szerintem a klasszikus békebeli moslék burgert adja de legalább bunkók az alkalmazottak is.
2017. okt. 16. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

A Hóbiártért nem kár, nemrég voltunk ott és még életemben nem ettem olyan pocsék kaját. Arról nem is beszélve h a kiírt ételekből (ami nekem állandó kínálatnak tűnt) szinte semmi nem volt.


Esetleg próbáld meg a Coopot a nagyáruházban, vagy ha belefér akkor a Béketanszéket, nem rosszak.

A hambi pedig nem rossz a Mars tér sarkán a piros hamburgerezőnél, de nagyon finom a Burrachonál kapható is a többi étellel együtt

2017. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebédmenü: Monster Downtown.

Hambi: Kapca, Cirmi

2017. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!