Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkóság ilyenkor panelban...

Bunkóság ilyenkor panelban mosógépet indítani? Mennyire hallatszik le?

Figyelt kérdés

Nálunk a házban 8 után nem szabad hangoskodni, de az egyik rongyszőnyegre, amit holnap mostam volna ragacsos üdítő ömlött, így beraktam most 19:35kor egy kb 50 perces mosásra. Szólhat ezért holnap a házsártos alsó szomszéd néni?

Korábban már amiatt is szólt, hogy reggel, mikor elmegyünk dolgozni túl hangosan zárjuk az ajtót.


Ti mit gondoltok, titeket zavarna?



2021. márc. 5. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Na igen, nem a legtapintatosabb húzás, de még belefér.
2021. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mondjuk abból indulok ki, hogy az én mosógépem nagyon halk. Igaz, én nem is vagyok házsártos néni.
2021. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Van alatta gumiszőnyeg?
2021. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen néni bekaphatja, ezek a fajták mindre pörölnek. Munkatársaméknál az a "baj", hogy este 9-kor ki merte nyitni az ablakát. Meg hogy egyte 9 után ne zuhanyozzanak, mert őt zavarja.

Úgyis talál valamit, amin vinnyoghat, ha nagyon akar.

2021. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van gumiszőnyeg, de sajnos pont a végén a centrifugálás lehetne kicsit halkabb :/ Nem rakétaindítás jellegű, mint a régi mosógépünk volt, de gondolom ennél is léteznek halkabbak.
2021. márc. 5. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Ha mindig ebben időpontban használnád a mosógépet,akkor esetleg szólhatna érte valaki. Szerintem egy alkalmat bárki kibír.
2021. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem gond. Nekünk is most megy, és ilyenkor szokott, sose szóltak emiatt. Pedig az ablak nyitásért nekünk is szóltak.
2021. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az este 8 még határeset. Nálunk rendszeresen indítanak mosógépet este 10-11 körül, akár éjfélkor is. Áthallatszik. A nagyon csendes direct drive is.

A gumiszőnyeget szedd ki alóla, nem tudja kiegyensúlyozni magát, árt neki. Hajdu Energomat alá való maximum.

2021. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez belefér. Biztos vagyok benne hogy te is eltűrsz bizonyos zajokat másoktól, egy társasház ezzel jár. Nem fúrni állsz neki meg kalapálni. Most tegyük fel ahol baba van, megbetegszik és ki kellene szívni az orrát este az se kis zajjal jár. Aki ennyit sem bír tolerálni az így járt.
2021. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan mossal.
2021. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!