Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igaz az, hogy panelban társas...

Igaz az, hogy panelban társas házban, nagyon rossz lakni? Ha a szomszéd leejt egy könyvet, az is hallatszik?

Figyelt kérdés
Azt mondják ennyire zajos.

2013. dec. 1. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem rossz a helyzet. A szomszédban van egy 1 éves gyerek, max ha nagyon sír, azt hallani.
2013. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyire azért nem zajos, de majdnem. Például a felső szomszéd ordibálását kivehetően lehetett érteni.


Viszont én ott nőttem fel, és igazából meg lehet szokni, egyáltalán nem zavaró.

2013. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése, igazából nappal észre se veszem, mert a saját szöszmötölésem elnyomja :D de éjszaka hallom ha beszélgetnek is vagy mászkálnak stb.
2013. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túldramatizálod. 20 éve lakok panelban és egyszer sem éreztem hogy nekem itt "nagyon rossz lenne".
2013. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak este amikor aludnál akkor idegesítő
2013. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az utca fontosabb, felfelé annyira terjed a hang, hogy tisztán kivehető még egy szimpla beszélgetés is odalentről. szóval ne diszkoutvonalra költözz, az a lényeg, amikor részegen jönnek-mennek a fiatalok, meg ahol éjszaka is autó forgalom van, meg stb
2013. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gungasam ***** válasza:
Az előttem válaszolóval értek egyet, az utca felőli zajok a legzavaróbbak, ezt igyekezd elkerülni ha panelban(vagy akárhol) akarsz lakni.A nyári melegben hiába van klímagép sokat kell szellőztetni éjjel-nappal és a zaj és por leginkább az utca felől kerül be. Sajnos a hülye szomszédoktól semmilyen biztosítás nem véd meg. Még ha jó szomszédokat is sikerül kifognod, kicserélődhet hülyére. Sőt én már költöztem el hülye szomszédoktól hülye szomszédokhoz..ilyen az élet..
2013. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok elmenni (elgörgetni, haha!) #4-es "túldramatizálod"-ja mellett. Kit érdekel, hogy szerinted - magadból kiindulva - túldramatizálja? Az embereknek eltérő érdeklődésük, habitusuk, tűréshatáruk, személyiségük, ingerküszöbük van, szintén eltérő múltbéli benyomásokkal. Te azt szoktad meg, más meg amazt. Nem zárom ki a lehetőségét, hogy te élsz sokkal kevésbé minőségi életet a zajos szomszédaiddal, mint aki nem szokta meg az egymás szájában levést.

Kérdező: eltérés: wimpikben jobb a helyzet, de vannak tényleg katasztrofális paneli együttélések. Nem lehet egy az egyben ráhúzni a paneles lakhatásra, hogy élhetetlen, vannak fokozatok, árnyalatok. Körül kell nézelődni..

2014. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!