Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi az amit a legjobban utáltok...

Mi az amit a legjobban utáltok Magyarországon?

Figyelt kérdés
Lehet írni emberek viselkedéséről, szokásokról, ezekhez kapcsolódó dolgokról is.

2021. márc. 8. 16:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%
Az itt élő emberek alapmentalitása az, ami nagyon problémás. -A zsigeri irigység, gyűlölködés, gáncsoskodás, okoskodás, egoizmus...
2021. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
93%
A fizetésekhez képest minden sokkal drágább, mint külföldön.
2021. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
72%
Azt utálom a legjobban, hogy maradnék én, de amíg ilyen marad az ország (márpedig javulásra nem látok sok esélyt a közeljövőben), addig a tartalmas életre lehetőséget csak a határokon túl látom. Nagyon szeretnék maradni, de amíg túlélésre kell játszani... Nekem ennél többről szól az élet, legalábbis szeretném mindenképpen, hogy ne kelljen havonta aggodalmaskodnom, hogy mi lesz, ha váratlan kiadásom lesz, mert nincs arra pénzem, hogyha tönkremegy a hűtő, vegyek egyet (nem csúcskategóriás, csak egy működő..).
2021. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
77%
Az emberek jelentős részében rejlő felsőbb rendőség érzést, gyűlölködést, az alacsony fizetéseket, az elmaradott oktatási rendszert, a korrupciót, és a leginkább: a hazai politikát. Felháborító, ahogy mindent átjár és bemocskol, olyan dolgokba forr bele a politika, amibe nagyon nem szabadna..
2021. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
78%

A többiek nagyon jól leírták előttem, hogy mi a baj itthon.

Épp ezért biztos nem itt fogok élni, mert a hányinger kerülget ha csak rá gondolok. Ha nem tudok innen elszabadulni akkor nem érem meg a 30-at.

2021. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
72%
Az oktatást:(
2021. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%
A kátyukat!!!!
2021. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
90%
Az észosztást. Es hogy leginkabb az csinálja, akinek nincs.
2021. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
90%

Azt, hogy bőven lenne minden területen ezerféle munka (szociális területre gondolok legelsősorban,) de LETAGADJÁK a felelősségvállalást ügyesen.


Visszamenőleg pedig azt, hogy Édesanyám nem tudott tovább élni 65 évnél és még 15 napnál - szülinapjához közel hunyt el augusztusban. Alig töltötte be a 65-öt.


Katasztrofális egészségügy - ugyan a koronavírus intézkedések nem javítottak a helyzeteken SEMMIT! Nem tapasztaltam legalábbis mostanában szinte semmilyen javulást.


(Kórházi fekvőbeteg voltam öt hetet február végéig.) Látogatási tilalom még ott is van, ahol NINCS koronavírusos beteg...

2021. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
76%

A haláleset 2019-es évjárat. Azt elfelejtettem megírni - tehát elvileg NEM koronavírusba halt bele, hanem HÁLAPÉNZT nem tudtam adni és így jártam.


Jobb nem is gondolni arra, hogy már nem él. Számomra MINDIG élni fog! Ha a szó szoros értelmében nem is... :(

2021. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!