Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha városból falura költöznek...

Ha városból falura költöznek belemkotnenek az őslakosok mert nem vagyok oda valósi?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, de ne csinálj ekkora hülyeséget. Ez csak max akkor lehet megoldás ha eladod a városi lakást mert muszáj, és csak vidéken tudsz venni. Mert arra telik.
2021. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen,és akár meg is lincselhetnek,ha nem köszönsz nekik.
2021. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Doros ***** válasza:
70%
Egy mai magyar falu lakói nem múlt századi afrikai bennszülöttek. Miért kötnének beléd?
2021. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted faluban csak vad barbarok elnek? Nyilvan te mesz oda, neked kell valamelyest alkalmazkodnod, de csak azert, mert te nem szulettel oda, nem fognak utalni. Szokj hozza, hogy mindenki koszon vagy int egymasnak, illik viszonozni. Amugy semmi kulonos elet nem folyik itt falun se.
2021. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Előzőhöz:Ezek vademberek,bármire bármikor képesek,jobb ha bebiztosítod magad,és rácsokat szereltetsz fel az ajtókra és ablakokra,és mindig legyen nálad valamilyen fegyver,egy pisztoly,egy kés,egy íjpuska vagy bármi más.Sok szerencsét,drukkolok neked hogy túléld.És láttad már A bűn éjszakája című filmet?Na pont ugyanarra számíthatsz.
2021. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Előzőhöz:2-es és 5-ös voltam.
2021. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom ki hogy van vele, de en itt falun, sot annak is a vegen, ritkan lakott reszen sokkal inkabb biztonsagban erzem magam, mint varosban. Laktam ott is, de koszi, eleg volt. Itt maximum az őzek neznek be az ablakon.
2021. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

A #3 még vagy nem járt faluban, vagy én születtem rossz helyre (ezt viszont nem vitatom.) A neten megismerkedtem egy haverommal, aki lejött hozzánk, elmentünk sétálni, és 2 öregasszony kb. 40 méterről olyan feltűnően, és úgy nézte őt, hogy majdnem kiesett a szemük.

Ha ilyen helyre mennél, nem fognak így konkrétan belédkötni, de meg leszel bámulva, és majd biztos pletykák tárgya leszel.

2021. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,falun kirekesztoek az emberek. Kikozositenek,mert nem ott szuletett a csaladod. Ne menj oda elni!!
2021. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

#5:

Az ilyen fokú üldözési mániáddal inkább fordulj pszichológushoz, te nyomoronc.

2021. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!