Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha valaki nektek egy házat...

Ha valaki nektek egy házat akarna adni, totálisan ingyen, elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Nemrégiben egy általam ismert családtag szeretne nekem ajándékozni egy világvégefalván Magyarországon egy teljes házat (2 és fél szobás) felújítandó ház lenne (még egyáltalán nem láttam) egy gazdasági válság kellős közepén. Ti hogyan kezelnétek az ilyesmit? Anyagilag nincsenek elszállva egyébként, tehát nem tudom hogyan is futotta nekik rá, de nem igen vonz az ajánlat. Ti hogyan kezelnétek ha nektek ajánlott volna valaki hasonló házat?

2021. márc. 13. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Magyarorszagon meg festoi szepsegu tajban is vannak olyan falvak, jokora regiok, ahol nem veletlenul nincs semmi erteke az ingatlanoknak. Kiszallni sem mernel az autobol, de legalabbis nem tudnal a lakosok miatt megmaradni.

Viszont adozni kell, kotelezettsegekkel jar egy ingatlan. Attol fuggene, pluszban jonnek-e ki belole.

2021. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami susmus van benne. Vagy rossz a könryék, vagy jelzálog van a házon, vagy azt akarja, hogy ingyen rendbehozd.
2021. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12: Az összes egyben. De nagyon.


Köszönöm szépen a válaszokat! Nem fogadtam el az ajánlatot, azóta is szívják érte a vérem a kedves rokonaim!

2021. márc. 21. 01:47
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van rajta hatalmas közműtartozás is.
2021. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Van ott minden 14 nem csak tartozás.
2021. márc. 28. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!