Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Korlátozás ellenére boltok...

Korlátozás ellenére boltok nyitva...?

Figyelt kérdés

Ha tudnátok,hogy ott ahol élte boltok vannak nyitva amik nem lehetnének a korlátozások miatt ti bejelentenétek?

Sajnos a mi városunkban ahol élek két boltot is tudok ami nyitva van... persze úgy van meg csinálva ,hogy ne lehessen észre venni.. az egyik egy virág bolt...a virágokat nem pakolják ki a bolt elé...ki van rakva a zárva tábla ugyan, de aki azon a környéken lakik tudja ,hogy bent van az eladó..a másik egy bizsu bolt ami szintén így tart nyitva...

Ti tudtok ilyenekről?


2021. márc. 19. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jelenteném be, nem vagy spicli..meg valakinek a megélhetése is függ ettől.
2021. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval...
2021. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok ilyenről a környékemen, de nem jelenteném fel, nekik is meg kell élniük valamiből. Ettől függetlenül lezáráspárti vagyok, de azzal nem értek egyet, hogy a szórakoztatóipart, szolgáltatási szektort hagyni kellene kivérezni, többek között.

25/F

2021. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudok nyitott boltot, és rendszeresen vásárolok is mert nem akarom hogy megszűnjön!
2021. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, én sem akarom bejelenteni csak érdekel,hogy ki hogyan vélekedik róla...
2021. márc. 19. 12:00
 6/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Az én életemet, napi rutinomat, megszokott bioritmusomat semmiben sem akadályozza, anyagilag sem károsít, és még csak lélekben sem árt nekem azzal, ha nyitva van.


Nem is értem az olyan emberek, akik egyből rohannak bejelenteni, mit éreznek.

2021. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
88%
Én is tudok több ilyet is kisboltot, italboltot, kocsmát és fodrászt, körmöst is. Alapvetően el szoktam fogadni a szabályokat de amikor egy szabály már abszurd és mások életminőségét rontja, ráadásul nincs is sok értelme, akkor szarok rá. Na a mostani korlátozások nagy része is ez a kategória. Persze hogy kinyitnak titokban, nem akarnak tönkremenni, nekik is kell enni, fizetni a rezsit és eltartani a gyerekeiket. Elég gáz hogy ezt kell csinálniuk mert különben éhen halnak.
2021. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenteném be.

Valahol megértem azt, aki inkább kockáztat, de nem akar tönkre menni.

2021. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem jelenteném be. Meg egyébként is szerintem átvételi lehetőség van. A dolgozó bent lehet, odatelefonál a vevő, megmondja mit akar, odamegy és megkapja az árut.
2021. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezt az élmenyt meghagyom a szerveknek. Kutatgassák csak a boltokat, az ő dolguk, nem az enyém.
2021. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!