Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten jelenleg melyik...

Budapesten jelenleg melyik kerületet tartod a legveszélyesebbnek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A sajtóban a legtöbbet a X. és XI. kerületekben elkövetett gyilkosságokról olvasok. A VIII. kerület egy részét már felvásárolták, és új lakásokat is építettek, ezzel is kijjebb sodorva a söpredéket. Ettől függetlenül vannak még rossz részei. A 90-es években még kb mindennaposak voltak a lövöldözések, betörések, leszámolások. Innen a rettegett nyócker elnevezés is. Ma ez már a múlt. Kőbánya lett az új nyócker.
2021. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
X ker szerintem
2021. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Keleti pu., Kőbánya alsó, Kőrösi Csoma Sándor út (Élessarok), Zugló vasútállomás, Lehel tér, Népliget, Pesterzsébet. Ezek jutottak eszembe hirtelen. Nyilván nem életveszély, de a "tezsó, van egy szál cigid?" mindennapos...
2021. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem amúgy egyik kerület sem kifejezetten rossz... nyilván Buda jobb, mint Pest, de oda is elkezdte beenni magát a csürhe. Hanem inkább rossz területei vannak bizonyos kerületeknek. Pl. Újpest sem teljesen veszélyes, de pl. a Váci út külső része, Újpest-Városkapuhoz közeli pár mellékutca elég gány, de pl. a Homoktövis lakópark rész egész kulturált.

Én amúgy Zuglóban lakom, az elmúlt 1-2 évben sokkal jobb lett a környék, mióta a Hős utcai dzsumbuj nagyjából fel lett számolva (előtte volt, hogy tömegbunyó volt az 1-es villamoson vagy drogosok feküdtek a lépcsőház előtt, ma már nem nagyon van ilyen)... de azért rosszabb láthatóan, mint pl. egy Újbuda.

2021. márc. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk az tény, hogy bármilyen vasútállomás közvetlen környéke veszélyes, meg a metróközpontok körül is sok a gyanús alak, így Zugló-vasútállomásnál is közvetlenül.
2021. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én Újbudában csalodtam eléggé, főleg H most kihalt a kampusz, nagyon gáz
2021. márc. 25. 08:28
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

15:

Azért Zuglónál nem csak a vasútallomás miatt rossz az a környék. Anno mikor még nem ismertem igzaán Budapestet, megnéztem egy lakast a közelében, az Egressy úton. Már a hazak is lepukkadtak voltak, de mikor bementem a körfolyosós házba, azt hittem valami brazil favelába érkeztem. Omladozó falak középen üvöltöző gyerekek, lepukkadt alakok. Mondjuk a lakás is olyan volt. Kint az utcán olyan késdobálók, ahova nem lehet az ember elég szomjas, hogy be merjen menni.


De a Francia úti Ipon átvevőhelyről sem véletlenül szoktam le, értékesebb terméket nem vennék át ott, az biztos...

2021. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Fhu én az Egressy-n dolgoztam, az tényleg elég gáz.
2021. márc. 25. 09:45
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

A Szugló utcának a Nagy Lajos Királytól belváros felé eső részén a Rónáig is vannak véleményes részek. Ott nagyon keveredik az elit rész a lepukkant régivel. Bosnyák tér környékén még szintén vannak furcsa részek, pl. Telepes utca eleje.

2021. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 heretacskó válasza:
0%
Pont ahol vagyok, de erről nem a kerület tehet:-)
2021. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!