Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Budakeszin lakni? Van...

Milyen Budakeszin lakni? Van itt olyan aki ott él és megosztaná tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Az Budakeszin élő emberek mentalitásával van a legnagyobb probléma. A Budakeszin élő emberek többsége erőszakos, agresszív, neveletlen. Egyébként pedig egy drága és zsúfolt település, ahol korán megáll az esti élet. Ha lehull két centi hó, gyakorlatilag lebénul az egész település. Az időjárása rapszódikus. Belefuthatsz olyanba, hogy a Moszkva téren süt a nap - és 6-8 fok meleg van, - ott ennek ellenére is lehet viharos erejű széllel kevert havas eső. Ha fizetnének érte, sem laknék ott.
2021. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erőszakos agresszív? Ezzel még a 8.kerben sem találkoztam pedig az “hírhedt “ környék. Az esti élet nem érint, nem igazán járok munkan kívül sok helyre. De köszi az infokat.
2021. márc. 30. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Ne késelésben gondolkodj elsődlegesen, de a perc töredéke alatt beszól bárki, bárkinek, ha rosszul kelt fel.
2021. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem találkoztam több agresszív emberrel Budakeszin, mint bárhol máshol...Sőt, vannak olyan, helyek ahol egy fél óra alatt több kellemetlen alakhoz volt szerencsém, mint Budakeszin évek alatt:D Szerintem természetközeli, kellemes, nyugalmas hely, sok helyen szép kilátással. Az időjárás sem ennyire drasztikusan más, legalábbis általában. Maximum kicsit van hidegebb, mint a Moszkva téren, de ez a hegyekben szerintem várható. Budapestre jutás tényleg tud problémás lenni, mert egy út van és ha ott a legkisebb probléma van, akkor kész a dugó, de van, hogy probléma nélkül is nagyon lassú a haladás. Ez az egyetlen ok, amiért én is nagyon meggondolnám, hogy oda költözzek ténylegesen (jelenleg csak nagyon sokat járok oda) meg messze van számomra több fontos helytől, de ez már teljesen személyes:D
2021. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
1: hány emberből extrapoláltál ilyen általánosításra????
2021. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Tök jó, pl. a Makkosmária felé eső részen. :)


De a bejárás Bp-re elég nyögvenyelős. Főleg ha a Széll K. felé kell bejönnöd...

2021. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!