Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tegyük fel, hogy bárhová...

Tegyük fel, hogy bárhová költözhetnél Magyarországon belül, de az csak FALU lehet. Melyik településre esne a választásod és miért?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy csak magyarországi faluba költözhetnél, más megkötés nincs. (Anyagiaktól is tekintsünk most el a kérdés erejéig.)

Térséget, esetleg megyét is írhattok, ha nem tudtok konkrét települést választani. Indokoljátok is! Köszönöm.



2021. ápr. 9. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy kis faluba a Mátrába.
2021. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Nagykovacsi. A budai hegyek es Buda szerelmese vagyok. Csobanka lenne igazabol a szerelmem, de ott sajnos laknak olyanok, akik miatt nem mondhato biztonsagosnak.
2021. ápr. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Falun elsősorban az a mérvadó, hogy bármikor rád törhetnek kaszával, vasvillával, és elvághatják a torkod egy zacskó chipsért, miközben se kórház, se rendőrség nincs. Nyilván a bűnügyi statisztikát kell nézni.
2021. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemesmedves: a minimális lakosságlétszám miatt.
2021. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
Le lehet pontozni, de eléggé gáz, hogy falu van a kérdésben és városokat írnak...
2021. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Budapest agglomerációjában maradnék, ahol jár vonat. Nincs konkrétabb ötletem.
2021. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Valami vízparti faluba, hogy tudjak csónakázni.
2021. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól tudom, Tihany még nem város, úgyhogy Tihany mindenképpen a listámon lenne (a lentebbi részei, ahol úgy néz ki és olyan csendes mint bármelyik másik falu, de csak fel kell menni a domb tetejére és ott van az ófalu). A másik jelöltem Győrújbarát, az egyik legmodernebb falu, most is heteket töltök ott a nagyszüleimnél. Pár perc kocsival Győr, ami mindenképpen fontos, mert amúgy városi ember vagyok, nagyon kevés falut szeretek. Mindenesetre a legfontosabb, hogy közel legyen egy nagyvároshoz, ne a világ végén.
2021. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy nagyméretű falut kéne választanom, akkor Debrecen, ha kisebb méretűt, de annál pletykásabb lakókkal, akkor Eger, ha szeretnék sok új testvért és tesót, akkor Ózd, ha kis faluban szeretnék sok tesót akkor Farkaslyuk, Tiszabura.
2021. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Tihany valóban község (én sem tudtam ezidáig), Pannonhalma viszont város.

#19, na és ezek közül melyiket szeretnéd? ;)

2021. ápr. 12. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!