Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Törvényszerű, hogy társasházak...

Törvényszerű, hogy társasházakban mindenhol akad 1-1 agyhalott, aki azt hiszi, hogy az ő zenéjét mindenki más is hallgatni akarja?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem törvényszerű, de elég gyakori - függ a társasház méretétől. Én most egy 4 lakásos kis "társasház"-ban élek, itt 3 normális van és én :D ha olyan van én szoktam kicsit hangosabban zenét hallgatni, de csak nap közben pl takarításkor.
2021. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
2000 előtt gyártott BMW márkájú személygépjárművekben méggyakoribb ez az eset.
2021. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak társasházakban.


Vidéken ahol szüleim laknak egyik szomszédnál folyton ordított a zene. Fiatal 30-as éveikben járó pár. Igaz ők is panelből költöztek ki. Ha bent voltak a lakásban, ha kint a kertben ordított a zene. Mindig úgy kellett átmenni szólni neki, hogy "nem-e lehetne-e" némileg kulturáltabb formában létezni.

2021. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Én most vettem lakást januárban. Egy 52és egy 60éves nagyon aranyos özvegy szomszédom van.

Velük konkrétan az első héten megbeszéltük,hogy bármikor dolgozhatok, nem zavarja őket. Az alsó szomszed is mondta,hogy állandó éjszakás, ha lehet déltől fúrjak faragjak.

1hónap után a szomszéddal kitaláltuk,hogy közös a zenei izlésünk. Szóval nálunk különösen jó a hangulat. Jah a bal szomszéd aközös képviselő a jobb oldali a helyettes🙂

2021. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a zenélés nem probléma, volt korábban néhány ilyen szomszédom is, de nem voltak vészesek. Nálunk más problémák vannak... :D
2021. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos igen falun is akad 1-2 értelmetlenségi, hallgatja a szutykát 200m-ről meg csak a dübögést lehet hallani.


Ilyenkor előszoktam venni a láncosokat amiken nincs kipufogó beindítom, és hallgatjuk a csattogást, vagy olyankor füvet szoktam még elkezdeni nyírni, az se a halk fajta.


Ezért szeretem a telet, olyankor ritkább hogy valaki elkezd kreténkedni.

2021. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk állandó hupogás van. Vagy mindent izombol bekur a szomszéd, vagy soha véget nem érő akármilyen felújitás van. Franc se tudja, bár nem vészes azért, de idegesitő tud lenni, hogy egész nap csend, majd este 9-10 fele mikor aludnék elkezdődik.

Soha nem reggel, soha nem délután, vagy délelőtt, csak este.

2021. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Bármit hallgat a szomszédod, odaadnám érte a fúrós szomszédomat.

Tényleg bármit, lehet akár mulatós is.

2021. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el jobb a zene,mi f,amikor vizesvagoval vagjak a jarolapot..
2021. ápr. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem törvényszerű, nálunk pl nincs, meg más sztereotíp ember sem, amiket kifogásnként szoktak emlegetni a társasházba költözéssel szemben
2021. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!