Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen emberek csinálnak...

Milyen emberek csinálnak ilyen dolgokat? Vagy csak én vagyok túl konzervatív?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem az embereket.

Úgy érzem a munkahelyen körbe vagyok véve véglényekkel.

A wc-ről úgy sétálnak ki hogy nem mos kezet. Alapvetően is fontos, de most a pandémia alatt sem képes rá?

Aztán az egyik munkatárs odajött hozzám hogy megmutassa a fizetési papírját hogy milyen sokat keresett az éjszakai műszakban. Engem sosem érdekelt mások anyagi helyzete, nem értem miért volt fontos látni. Ez szerintem magánügy.

A másik munkatársnak meg folyton kilóg a feneke(férfi).

Szinte lehet érezni hogy sz@rszagú. Hihetetlen emberek vannak, mintha még mindig a középkorban élnénk.

Elképesztő, értelmes beszélgetést nem is lehet folytatni.

Odajön egy másik munkatárs és elmondja hogy mennyire utálja X-et. Aztán szünetre együtt mennek ki mint két jó barát és együtt ebédelnek. Mi a f**"?

Aztán a rádió is amit hallgatnunk kell, egyszerűen tragédia. Ugyanazok a tini slágerek ismétlődnek napi 8 órában max hangerőn. Miért?

Nincs más amit hallgathatnánk?


Egyszerűen nem értem mi van az emberekkel, vagy lehet csak én fogok fel túl sokat a világból?



2020. dec. 13. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez vagyok én is,én sem értem.
2020. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam olyan étteremben is, ahol a szakácsok nem mostak kezét vécézés és/vagy dohányzás után. Ráadásul jó hírű, elsőosztályú étterem volt.
2020. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Üdv köztünk a való világban. Kérjük, csatlakoztassa újra a merevlemezt,lehet hiba történt a szimulációban.
2020. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Üdv köztünk a való világban. Kérjük, csatlakoztassa újra a merevlemezt,lehet hiba történt a szimulációban."


Ezzel most mit tettél hozzá? Szerintem semmit.

2020. dec. 13. 21:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem #3 arra akart célozni, hogy a valóság/valóvilág annyira eltorzult, mintha egy elcseszett szimuláció lenne... Szóval, szerintem igenis hozzátett, nem is keveset (és többek szerint is az upvote-okat nézve).
2020. dec. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak én értettem trollkodásnak, manapság már nem tudom az embereket komolyan venni.
2020. dec. 16. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha Te kultúrált lennél, te sem írtad volan ki hogy: Mi a f**"? Anélkül is tudta volna mindenki hogy mi a pálya!
2021. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 yup, tudtuk volna, de ez nem kultura kérdése. A káromkodás már beépült a köznyelvbe pár... évtizede :D

Akiket írt, műveletlenek, igénytelenek, nem pedig "kulturálatlanok" (gondolom erre akartál célozni #7).


Egyébként csak most figyelem, tetszik az a #agyhalott a kérdésben :D


#5 voltam! :)

2021. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Ha Te kultúrált lennél, te sem írtad volan ki hogy: Mi a f**"?"


Értem, szóval ha valaki kultúrált az nem káromkodik, így aki káromkodik az nem lehet kultúrált. Ha nem így értetted magyarázd el mert nekem nem egyértelmű.

A kultúráltság gondolom valami páholyban zajlik kaviárral, kagylóval és eltartott kisújjal.


Légy szíves adj nekem leckét kultúráltságból mert én a csirkecombot és a hamburgert is kézzel eszem nem késsel és villával.


Lekötelezel.

2021. máj. 16. 00:54
 10/12 A kérdező kommentje:

"Szerintem #3 arra akart célozni, hogy a valóság/valóvilág annyira eltorzult, mintha egy elcseszett szimuláció lenne... Szóval, szerintem igenis hozzátett, nem is keveset (és többek szerint is az upvote-okat nézve)."


Lehet valóban hozzátett a hozzászólásával elismerem, viszont nem válaszolta meg a kérdést még véletlenül sem.

Azzal hogy odaírok egy kioktató kommentet gúnyos formában nem fejtette meg a kérdést ebben talán egyet értünk.


Az upvote-ot meg ki figyeli egyébként de őszintén?

Ha például egy ordas nagy baromságot (Nem pont a fenti hozzászólásra célzok feltétlenül) felpontoznak akkor az valid lesz? Az lesz?

2021. máj. 16. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!