Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van olyan része, megyéje,...

Van olyan része, megyéje, települése Magyarországnak, ahová sosem költöznél?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Van, de nem fogom leírni, úgysem ísmernéd.
2021. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
És jöhet a cigányozás 3..2..1..
2021. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Ismét szép kis provokáló kérdés...
2021. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Minden megyének vannak "sötét" részei.
2021. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem minden városnak/falunak van majdnem egy olyan része, ahol nem biztos hogy szívesen költözne az ember. Itt nem a szomszédokra gondolok.
2021. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Én Budapestre nem szívesen költöznék végleg.

Én ideiglenesen laktam ott, de nekem sokkal jobban bejön a vidéki élet.

2021. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi benne a provokáció, ilyen alapon bármelyik kérdés az. Lehet, hogy valakinek az a szempont, hogy teljes nyugalomban éljen, más viszont szeretheti a pörgést, a nyüzsgést.

A kérdés inkább arra irányult, hogy ha költöznél, nyilván vannak preferáltabb helyek. De van, amit kapásból kizársz ilyenkor?

2021. ápr. 11. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Semelyik nagy belváros közepére nem költöznék.
2021. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Teljes megye nincs ilyen, bár fenntartásaim vannak pl. Borsoddal.


Településből sok olyan van, nem kezdem el felsorolni. Leginkább szegregátumok, vagy olyan határmenti falvak, amelyek mindentől távol esnek.

2021. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatból, BAZ megye egyes részei.


Ami 90 és években még virágzott mára a munkahelyek megszűnésével egyre rosszabb lett, drága Fidesz meg semmit nem tett 12 év alatt .


Semjén, Lácacséke, Zemplénagárd


Ezek világvégi települések ahol a közmunka az egyetlen munkaforrás, az utak inkább holdbéli tájra hajaznak. Emberek egymástól lopnak, tele szeméttel minden, szros pelenkával fűtenek és műanyaggal ami valami eszméletlen büdös.


Az értelmesebbek elmenekültek és elhagyták házaikat és ezek a tetvek feltörték és beköltöztek.


De az ott lakók is tehetnének érte, mert van gyári munka céges busszal és az egész térségről 10 ember járt be igaz 50km van.


Olaszliszka: RIP Szögi Lajos, ezek ellenére nem kötöttek belénk a helybéliek. De nem költöznék oda.


Kovácsvágás: 99% roma de egy olyan falu ahol egy csíkket nem látsz a földön, a fű 2cm sehol nem hosszabb nyáron, jó utak és viszonylag rendezett porták, a polgármester Fideszes és sokk milliós támogatásokat nyer és megvannak a kapcsolatai amit 10_15 év alatt épített ki.



Felsőregmec, Nyíri



Ha azt mondaná valaki BAZ megye xar hely ezek ellenére, Zemplén még az a része ahol vannak még fehérek, fiatal már nem sok sajnos. Táj a hegyek az valami eszméletlen gyönyörű.


Ennek ellenére a munkalehetőségek és fizetések eszméletlen rosszak. Az emberek itt barátságosak, segítőkészek.


A munkahelyen a bőrt lehúzzák rólad (annyit kell dolgozni) és 110-150 ért

Napi 8-10 órába.



Az a fő baj pénz nélkül meg van kötve az emberek keze, nincs pénzed fizetni a számlákat, nincs pénzed, kajára, gyógyszerre, gyereket felnevelni.


BP. Ezért jó bár az lakhatás árak nagyon el vannak szálva, azért ez még nem London .

2021. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!