Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pici faluban lakunk, árulom a...

Pici faluban lakunk, árulom a házam.részletesebben a megjegyzésben tudom leírni,a rosszindulatú szomszéd elriasztotta őket.mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
jött 1 érdeklődő házaspár,akik már rokonnal tértek volna vissza újra megnézni.miután elmentek,leugrottam cigiért és látom h ez a házaspár egy pár házzal odébb élő szomszédommal beszélgetnek és a szomszéd hevesen gesztikulál felém,meg a házam felé.nem álltam meg,teljesen lefagytam, hajtottam tovább.a házaspár többé nem jelentkezett.teljesen biztos vagyok abban h bemózerolt nekik,mivel kezdettől fogva utálja h ideköltöztem pár éve és nem voltunk köszönő viszonyban sem. mi tegyek h ez a görény ne rágalmazhasson tovább az érdeklődőknek?

#eladás #szomszéd #rosszindulat #rosszándék #elriasztja a vevőket
ápr. 26. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én visszahívnám a vevőjelöltet, és dumálnék vele.

Illetve a szomszédodat is meginterjúztatnám....

Imádom a feszkót. :D

ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 én egyedülálló vagyok, csaj, jövevény és segítség nélkül (egyébként emiatt sem fogadtak be, szigorúan tanácsolnám mindenkinek h idegen magyébe faluna egyedül NE költözzön mert nem fogadják el soha). szóval nem vesz körül túl sok jóindulat. bizonyítékom meg nincsen h miről dumáltak. sajnos amit írtál az egy kétségbeesett eladót csinálna belőlem.
ápr. 26. 07:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű!

Én megkérdezném a vevőket mit mondott nekik.


A többi jelentkezőnek előre elmondanám, hogy a szomszéd keresztbe akar neked tenni.


De az a baj, hogy ez lehet még jobban elriasztja őket. Senki sem akar gonoszkodó szomszédot.


Vagy ne hagyd a vevőidet legközelebb egyedül! Ne tudjon nekik fecsegni

ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 sajnos ez nem kivédhető.

ha elkisérem is az érdeklődőket, visszatérnek stikában tudakozni. ez bevett szokás. a probléma rákja továbbra is a gonoszság ami mérgezi az életemet és úgy tűnik mérgezi a jövőbeni terveimet is. oda nem mehetek h leordítsam a fejét mert végleg eláztatna engem gonosz nagypofájú idegent aki nem húzza meg magát. az emberi gonoszság határtalan

ápr. 26. 08:22
 5/12 anonim válasza:
Kopogj bei a szomszedhoz, hogy Mi a baja veled.
ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha őszintén utál a szomszéd, akkor nem érdeke meghiúsítani a ház eladását. Tényleg beszélned kellene az emberekkel és nem itt panaszkodni az emberi gonoszságról.
ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5, 6 fogalmatok nincs a lappangó konfliktusról. szemedbe mosolyog és azt mondja majd, hogy képzelődsz vagy még be is gurul h mikkel gyanusítod meg. hátadba meg, ahogy hátat fordítassz, kést döf. vagy azt hiszitek elmeséli töredelmesen az igazságot? ti hol éltek?
ápr. 26. 09:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem a te személyedre a rágalmak riasztották el őket, hiszen te nem is ott fogsz lakni, hanem mert nem akarnak ilyen szomszédot. Mondjuk én sem akarnék.
ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Ne azzal hívd fel a vevőjelölteket, hogy mit beszéltek az utcán a szomszéddal, hanem hogy tetszett-e a ház, gondolkodnak-e rajta.


Ha ennyire rá vagy görcsölve, hogy utálnak a szomszédok, bízz meg egy ingatlanost, aki intézi. Ne mondd azt, hogy kis falusi házat nem vállalnak fel, mert én is ingatlanostól vettem kis falusi házat.

ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem túlgondolod, egy családi házat sokan néznek meg előtte, aki nem veszi meg, nem olyan mint egy panel Káposztásmegyeren hogy fél nap alatt elkel.
ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!