Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek milyen az élet...

Szerintetek milyen az élet Győrben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a lakhatásra, munkahelyekre, tömeg közlekedésre stb...

Az utóbbi években halottam jó és rossz véleményeket a városról, úgy hogy én itt élek a városban több mint 30 éve és ki ábrándítónak találom ezeket véleményeket.

Mit gondoltok ezekről? Olyan emberek válaszait várom aki itt élnek vagy éltek a városban.

pl... tényleg olyan nagy a baj a cigánysággal,vagy sok nagy képű be képzelt sznob, mert én ebből nem tapasztalok sokat.

Légyszíves próbáljatok meg nem 1-2 mondattal válaszolni erre a kérdésre. Köszönöm.



2021. ápr. 16. 11:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Én néhány éve lakom itt, de annyira nagyon azért nem vagyok elájulva tőle. Budapesthez képes sokkal jobb szerintem, de még nekem Győr belvárosa is túl zajos néha. Itt is vannak bunkók bőven. Azt én is megfigyeltem, hogy egy csomóan beképzeltek csak azt nem értem mire. Meglepően sok sötét egyént él itt is. Szerintem mindenhol ugyanaz van, Győrt is csak azért mondják jobbnak mert Ausztria miatt több a munkalehetőség. Szépnek szép, bár a hegyek hiányoznak.
2021. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha itt élsz 30 éve, miért más véleményére vagy kíváncsi? Gondolom megvan neked is mindenről a magad véleménye.

C... nincs sok. És azok egy része is dolgozik, pont azért, mert alacsony a munkanélküliség. Nekem nincs bajom a győri c...okkal.

Az ingatlan árak magasak, ez összefügg a jól fizető cégekkel.

Nagyképű, beképzelt sznobokat nemigen látok. Legföljebb autójuk motorját bőgető BMW-seket. Ezekre gondolsz?

2021. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2essel kell, hogy egyetértsek.
2021. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak érdekelnek más emberek véleményei is ahogy azt a kérdésben is meg fogalmaztam.
2021. ápr. 16. 16:28
 5/6 anonim válasza:
53%

Éltem Szombathelyen, Budapesten, Egerben. Most Győrben élek. Itt érzem a legjobban magam, itt telepedtünk le, vettünk lakást, gyermekünk ideszületett. Mindenben veri a korábbi városokat. Nyilván a Főváros egy másik kategória, de az meg túl nagy, koszos, hangos. Más a ritmusa.

Nem feltétlenül csak Ausztria közelsége miatt jobb itt. Alapvetően megvan minden. Közel a határ, sok a munkalehetőség, sok a kkv, a multik. Szórakozási lehetőség számos van, kirándulóhelyek közel, stávol rengeteg van. Bakony, Pannonhalmas, Nyúl, Sopron, Szigetköz, Duna, Mosoni-Duna.

Nem egy olcsó város, de arányaiban jobb itt élni.

2021. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Gyor a legputribb hely Magyarorszagon. Szorakozohelybol 2 van

Lapos,alapbol egyetemistaknak keszult de mara 13-14 eves k*rv@k jarnak oda,mindenkit be engednek,sok ott a verekedes

A masik octagon ami nyarra bezar helyette mundo van,az kiesik gyorbol,fout mellett van

rengeteg ott a roma,coronita ilyesfelek szoktak lenni

A tomegkozlekedes borzalom 1orankent jarnak a buszok

14es az arkadtol nem jon 9korul,mindig kesnek

Latvanyossag nincsen,ami szorakoztatot az az Arkad,a plazaba Mozi es Rossman,Pepco az egyetlen jo dolog

Mindenhol parkok vannak,mindenhol bandak vannak,a pletyka gyorsan terjed,itt mindenki ismer mindenkit,az alberletek magasak,munkat nem lehet konnyen talalni

2022. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!