Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győrben milyen élni?

Győrben milyen élni?

Figyelt kérdés
Tudom..volt már pár ilyen kérdés...de azok régiek...tudnátok írni tapasztalatokat, hogy milyen az élet Győrben? Disco meg kocsma nem érdekel...az emberek érdekelnek, a közhangulat, a munkalehetőség, közbiztonság stb stb...az élet, a hétköznapok stb.

#Győr #élet #munkalehetőség #élet Győrben #milyen Győrben élni
2016. ápr. 24. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Közbiztonság borzasztó, főleg a lakótelepeken és a belvárosban.

Munkalehetőség végtelen, itt csak az munkanélküli aki nem akar dolgozni.

Közhangulat meg teljesen olyan mint bármely hasonló méretű magyar városban, se több - se kevesebb.

Tömegközlekedés borzasztó. Felesleges bérletet venni.

Sportolási lehetőségek jók, több uszoda, futópálya, stb. is van, de ha kajakozni akarsz akkor azt is tudsz.

2016. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig győrben éltem. Kevés összehasonlitási alapom van.

Nekem a belváros az egy nagyon király hely. Szép minden utca, és a kulturált helyeken az emberek is sokkal normálisabbak. Lakótelepen is laktam sokat, soha senki nem szólt hozzám egy rossz szót sem, szerintem a közbiztonság jó. Munkalehetőség szempontjából csak azoknak jó akiknek mindegy milyen munka, olyat talál. Bár nem túl sok pénzért és az albérlet drága.

Akinek gépész diplomája van azt könnyen befogadja az audi gyár, ő jól járhat.

Viszont a többi diplomásnak már nem sok lehetőség jut, ha jó pénzt is akarna esetleg akkor semmi.

Sokan jönnek ide az ország másik végéből de szerintem budapest még mindig jobb választás.

2016. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!