Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Alsóbb emeleten lakók,zavar a...

Alsóbb emeleten lakók,zavar a kocsik ajtócsapkodàsa?

Figyelt kérdés

Nyílvàn ott értem,ahol van a tàrsashàz előtt egy nagy parkoló ès jönnek mennek az autók,parkolgatnak,ajtót csapkodnak stb.


Koszi a valaszadoknak!


2021. ápr. 16. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2021. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De ki kell próbálni, legalább 1 hét de inkább hónapra,ha esetleg vásárolni szeretnél ingatlant.
2021. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb a kapu, vagy ha bolt van a földszintem, akkor az
2021. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar.
2021. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi házunk előtt nincs nagy parkoló, de elég forgalmas az utca. Egyéb parkolási lehetőség híján az utca két oldalán parkolnak az autók. Van, hogy idegesítő a nagy jövés-menés, de alapvetően nem zavar. Az jobban zavar, ami például ma reggel 5:30 körül is volt, hogy 4 fős nagyszájú társaság indul valahova autóval és a hangos pofázásukkal felverik az utcát. Mindig korán kelek, szóval már fent voltam, nem ők ébresztettek, de azért ez elég tahó szokás. Meg azt utálom még, mikor leparkol és 20 percig zúgatja a motort, mert vár valakit.
2021. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nap közben nem zavarnak az ilyen jellegű zajok.

Ami viszont nagyon tud az az, hogy a 2-vel felettem lakó csaj pasija vasárnaptól eltekintve minden reggel 5:30-kor, ha nem előbb, kelt a kocsijával. Nagyon régi, külföldről hozott, leharcolt dízel Mercije van, nagyon büdös és valami kegyetlen hangos. Pont az ablakom alá parkol a fűre, (ahova amúgy tilos lenne) mert itt a legközelebb az ajtóhoz. És járatja a motort, mindenféle túlzás nélkül, akár félórán keresztül. Na, ez zavar, főleg, hogy most végre ráérnék később kelni.

2021. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, aki olyan csendes környéken lakik, hogy egyáltalán _meghallja_ a kocsiajtók csapódását?
2021. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ablak alatt cigiznek, beszélgetnek, az zavaró.
2021. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. szept. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!