Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon félek!Honnan tudhatom,...

Nagyon félek!Honnan tudhatom, hogy a szomszédok is hallják-e?

Figyelt kérdés

Az előző albérletemben szóltak, hogy hallják, amikor este telefonálok, azóta nagyon félek, hogy vajon mit mennyire hallhatnak.

Belvárosi tipikus kislakásban.

Amikor filmet nézek, zenét hallgatok, játszom, podcastot hallgatok stb., honnan tudom, hogy mi az a hangerő, amit már a szomszédok is hallanak? Kb. szoktam érezni... szerintem, de nem vagyok benne biztos. Hogyan lehet ezt tudni?


2021. máj. 1. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én megmondanám, hogy én meg azt hallom, amikor atomrobbanást idéznek elő a wc-n ülve.
2021. máj. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

A kutya nem szólt eddig, te meg ezen stresszeled magad?

Majd ha valaki hangosnak talál, akkor szól!

2021. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen hülye stresszelős vagyok én is, pedig rohadtul nem kéne... Én is 1 szobás kis lakásban lakom most, és tényleg nagyon figyelek, hogy ne zajongjak, valahogy belém van kódolva. Eleinte az oldalsó szomszédaimra is túlzottan tekintettel voltam, aztán szépen rájöttem, hogy teljesen fölösleges... Ők rohadtul nincsenek tekintettel rám, elefántmódra trappolnak, csapkodnak, vágtáznak, de ha valami nem tetszik nekik, már rögtön ütik a falat, mint valami elmebeteg. Le kell tojni őket. Nehogy már még az is baj legyen, hogy normál hangon telefonálsz a saját lakásodban... Különben használj fülest, én azon nézek filmet, hallgatok zenét, stb. Azzal nem zavarsz senkit. De ha meg itt tényleg nem szólt még senki, akkor végképp ne pörögj ezen a témán.
2021. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mindent hallok,amit a mellettem lévő szomszéd vagy felettem lakó beszél telefonon,szerintem legyél nagyon óvatos,és őket ne beszéld ki!
2021. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Oda-vissza alapon működik a dolog. Ők pont azt hallják át tőled, amit te tőlük.
2021. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Kapcsold be szokasos hangerovel a filmet es menj ki a korfolyosora es hallgasd meg,mit hallasz belole.

Teglahazban semmit meg a telefonalasbol se.


Ha panelban laksz,akkor minden szavad erthetoen hallatszim normal hangeron.... ezert utaljak a panelt altalaban.

2021. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosan halják, mi azt is halljuk, amikor a szomszédunk pisil - és viszont.


Pont nem érdekel, amúgy, mindenki szépen foglalkozzon a saját dolgával. A filmeket-zenét normál hangerőn hallgatjuk, este 10 körül fülessel, nem hangoskodunk, szóval senkinem semmi oka pl reklamálni. :)

2021. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!