Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért félek a szomszédoktól?

Miért félek a szomszédoktól?

Figyelt kérdés
Mindig is féltem a szomszédoktól, pedig ismerem és kedvelem is őket. Dr amikor ők is kint vannak az udvaron meg én is (kertes házakban lakunk) akkor mindig elbújok hogy ne lássanak. Ez valami betegség vagy fóbia?

2021. febr. 1. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mindenesetre erdekes. Masokkal is hasonloan viselkedsz, vagy csak veluk? Alapvetoen nem is szereted a tarsasagot, embereket?
2021. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Dr nem jelent semmit, egy nyiregyi orvos 2 embert ölt meg, vagy egy doki leöntötte a párja vagináját lúggal. Volt egy dokim műtét elött "dobott" mert nem adtam hálapénzt a fél évre lebeszélt műtétre.


Csak jelzem ezt a aprócska dolgot.

2021. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kicsit így vagyok vele XD

Pedig nagyon kedvesek meg minden, de valahogy feszélyez ha látnak.

És nemrég költöztem új helyre, itt meg még rosszabb, mert nem tudom, hogy ki a szomszédom és ki nem (köszönés szempontjából)

2021. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félsz kommunikálni az emberekkel, mert kellemetlen tapasztalatok kötődnek hozzá, ami általánossá vált.
2021. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Engem is idegesítenek. Hátsó kertbe ki se tudok menni mert full oda látnak. Ráadásul a kutyàjuk is oda jön ugatni. Majd nàddal vagy valamivel be kell fedni a drót kerítést. Szóval szerintem az a legtöbb embert idegesíti hogy be lát a szomszéd.
2021. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet attól félsz: "jajj ha meglátnak, beszélnem kell velük, mit mondjak nekik, hátha kibeszélnek/téma leszek" stb
2021. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi már láttunk egymást, köszönni nem szoktunk.
2021. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intrvertalt, visszahuzodo vagy?
2021. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!