Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zajong a szomszéd,mit lehet...

Zajong a szomszéd,mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja csinálja,már szólvá tettem hogy valaki folyton a közgyűlésben,de mindig zajong,de nem tudom ki.

Volt már olyan hogy hajnali 4.kor felkeltem és akkor is valaki dübögöt.

Mit tegyek?

Ügye rendőrségre nem akarok menni,mert nem tudom ki,de leakarom rendezni..



#zaj,zajongás,zajong,hülye szomszéd,barom,hülye,jog,törvény,rendőrség,zsaru,szomszéd
2021. máj. 4. 15:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Lehet pici gyerek van pár emelettel feljebb .
2021. máj. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

11

Addig oké hogy van gyerek,és ordibál...

de mit dübög?Miért olyan ha folyton tologatnák a asztalt stb?

Komolyan,úg ydübög mint ha egy ember esett volna le,vagy direkt csapkodnak.

2021. máj. 5. 10:45
 13/28 anonim ***** válasza:
Tényleg nézzétek meg, nem valami házszerkezeti elem csinálja-e a zajt, keresd meg a közös képviselőt, a gondnokot, mert egyáltalán nem biztos, hogy lakó. Tökmindegy, hogy hány emeletes épület, ott is vannak közös műszaki berendezések, amiket karban kell tartani, és van hangjuk, minél rosszabb állapotban vannak, annál inkább.
2021. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

13

Hát már tegnap írtam a közös képviselőnek..

De halál komolyan,olyan mint ha valaki lesen(valami dübnenés),vagy tológatná a asztalt meg ilyesmi..

2021. máj. 5. 10:59
 15/28 anonim ***** válasza:
Hajnali 4-kor nagyon életszerűtlen, hogy ez szándékos lenne, keresd fel a gondnokot, a közös képviselőt is lehet, hogy jobb lenne telefonon vagy személyesen utolérni, ha pár napon belül nem reagál. Ha a házhoz tartozó közös műszaki berendezés okozza, azzal foglalkozniuk kell.
2021. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15

Ok megpróbálom.

2021. máj. 5. 11:23
 17/28 anonim ***** válasza:
Amúgy én is panelban lakom a másodikon és ha pl az ötödiken le esik valami én is hallom a koppanást ,szék tologatást ,zenét a vén szatyor alsó szomszédom ahogy rikácsol.De van hogy hajnali 2 kor is valaki dübörög hát attól én még vissza alszom.Lehet kicsit túl liheged nem ?
2021. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

17

Jó,de én online oktatást miatt vagyok ki borulva..

2021. máj. 5. 22:04
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól nem fog a többi lakó lábujjhegyen járni.Sorry ! ☹️
2021. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

19

Nem is az várom el hogy lábujjhegyen járjanak,hanem azt,hogy ne zajonganak.(Értsd:Ne csapkodjanak,vagy ne nagy erővel húzzát,tolják a széket,ha én megtudom csinálni,akkor ők miért nem?)

(És nem is mindenkire értettem,hanem arra a saki csinálja)

2021. máj. 6. 11:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!