Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak olyan elképzeléseid...

Vannak olyan elképzeléseid hogy majd 20-25 milliót fizess egy saját ingatlanért?

Figyelt kérdés

Fiatalon nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel, nem is érdekelt a téma mindaddig míg nem jártunk rokonoknál, bérelt nyaralóban családi összejövetelen, akkoriban 21-22 évesen megváltozott az egész felfogásom, és az a szabadságérzet, a szépség, meghülyített.

Spórolok ahogy tudok, a szülők is segítenek a maguk módján, bár a mostani helyzetben nem hogy a ház de még a lakás árak is kedvezőtlenek azok számára akik jövedelemből próbálnák megvenni a kiszemelt ingatlant, bár úgy gondolom nem vagyok lecsúszva semmiről, sokan 25 éves koruk környékén fejezik be a tanulmányaikat, és segítség nélkül marad az albérlet amiből meg nem igazán lehet kitörni, milliós megtakarítással.


2021. máj. 5. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Éppen a múltkor volt a híradóban, hogy az aliexpress már Magyarországra is leszállít komplett nyugati stílusú könnyűszerkezetes házat 4,5 millióért, mutatták, pofás volt, és csak alap meg közmű kell neki, amúgy teljesen készen van, csak fel kell állítani.
2021. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

20-25 millát elég elérhetetlennek tűnik kifizetni, még hitellel is, így most, 5-6-7 millás romos parasztházakat nézegetek, amire majd felveszek 10 milla hitelt, azt fizetem 20+ évig, közben meg majd szépen felújítgatok az évek során, ha lesz miből.

Jobbat nem tudok sajnos. 5 év alatt 1,9 milla megtakarításom lett, úgy, hogy még anyámék tartanak el, ez pedig semmire sem elég.

2021. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok senkit elkeseríteni de Budapesten (meg lassan a nagyobb városainkban is) 20-25 millióért nem kapsz semmit, maximum egy 1,5 szobás 30-40 nm-es felújítandó panelt valami külső kerületben.


Egy élhető kerületben lévő lakás 40+ milliótól indul. A büdös életben nem lesz ennyi pénzem, maximum ha lenne párom, lenne támogató családom és tudnánk felvenni egy életre hitelt.


Családi házról meg már álmodni sem merek...

2021. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van,de sajna aztán felébredek.
2021. máj. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Pont ilyen árba veszünk épp most,de csak mert igértünk 3 gyereket,babaváró és csok,8 év állandó munkahely,mégcsak a városban sincs,csak be lehet bicajozni a nagyvárosba,ez a legolcsobb ház volt ott,azóta is emelkednek,tiszta mázli volt az egész. Egyébként faluról jöttünk.
2021. máj. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nyáron készülök erre a merényletre
2021. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan? Spórolok, félre teszek, de ennyit kifizetni... Lehetetlen részemről.
2021. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös amúgy pont a csok meg a babaváró miatt emelkednek ilyen brutálisan az ingatlanárak.
2021. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

20-25 millát?

Itt nálunk saját ingatlanba 40-45 milliókba kell gondolkodnom sajnos Sopronban. És ez a legalja.

Valószinű párommal ketten majd hitellel tudunk venni egyet egyszer.

Két kezem összetenném, ha 20-25 milla lenne csak.

Ha lakásba gondolkodnék olyan 25-26 millából talán. De lakást nem szeretnék.

2021. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5- ös vagyok,tudom hidd el,albérletárak is egy nyár alatt megduplázóttak,ha már 130 ezret fizetünk egy kis lakásba,jobb a hitel.amugy is terveztünk családot.ha ez nem jön össze az életben ki se költözhetnénk faluról.de munka miatt kell.10 év alatt hétszer költöztünk az árak undorítóak,de én már nem idegeskedem semmin.de ha valaki leírja miért pontoztak le azt megköszönöm.
2021. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!