Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem tudja pórázon vinni...

Miért nem tudja pórázon vinni a 2 nagy testű kutyáját lakott területen belül?

Figyelt kérdés
Nem csak nekem okoz gondot, de szerintem másnak is. Ő kivételével mindenki tudja pórázon sétáltatni a nagy és kistestű kutyáját. Kivéve ez a hölgy! Már volt mással is incidense, de nem csináltak vele semmit. Mit tudok tenni ennek érdekében? Nekem is volt vele majdnem nekem jött fényes nappal és ordított mit képzelek magamról és ki vagyok én mivel szóvá mertem tenni neki. Ugyan annyi jogom van lent sétáltatni a kutyámat ddeigy nem lehet!
2021. máj. 6. 17:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést teszel ellene
2021. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem csináltak semmit mivel a primitív nőszemély szerint visza hívható és ez áll a rendeletben is sajnos(kiskapu). Nem csináltak ezért semmit.
2021. máj. 6. 17:33
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ilyen rendelet! Közterületen kötelező a póráz!
2021. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Beszéltem, fel hívtam a kozterulet felügyeletet. A hölgy közölte velem a telefonban, hogy tényleg így van, és a nyilatkozatban is szerepel a rendelet
2021. máj. 6. 17:37
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az lehet, hogy valakinek az ismerőse, és a gyökerek nem akarnak vele foglalkozni. Egyébként az egész országra jellemző, hogy szarnak az alapvető dolgok betartatására..
2021. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
hol van ez a hely, ahol ilyen rendelet van? Mert még ilyet életemben nem hallottam.
2021. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Pedig van, olvasd el!
2021. máj. 6. 17:41
 8/27 anonim ***** válasza:
Hol?
2021. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Lakott területre NEM vonatkozik az a visszahívhatóság!


MINDIG pórázon kell sétáltatni.


Próbáld értelmezve olvasni a rendeletet!

2021. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"lakott területen belül a gazda köteles az ebet pórázon vezetni, ebben nincs kivétel."

2021. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!