Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire függ...

Szerintetek mennyire függ -csak- a környezettől az, hogy az ember mennyire tudja építeni, előre vinni az életét (az emberi élet összes területére gondolok) (ami előrébb visz, előnyhöz juttat, arra gondolok)?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 01:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg nem érted, kifejtem, de a kérdés igazából könnyű, esetleg a kérdést magában foglaló dolgok, amik nehezek.


Az emberi élet területei, pedig azok, amik a legfontosabbak, hogy harmonikusan éljünk. Ezt rád bízom, mit gondolsz, de elég csak a legáltalánosságokra gondolni.

2018. jan. 31. 01:27
 2/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket, az emberi élet területeiről, de ez már nagyon részletes, elég csak a legjellemzőbbekre gondolni.


[link]

2018. jan. 31. 01:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tud valaki ehhez a kérdéshez kapcsolódó oldalt, azt szívesen veszem. Köszönöm!
2018. jan. 31. 01:34
 4/5 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%

Szerintem sokban függ, csak mindenkire máshogy hat.


Van akinek az is tök jó, és előre visz, ha csak szimplán nem akadályozzák, van aki meg tök rendben van, az élet összes területéhez viszonyítva nagyon jó neki, aztán mégis képes eldobni az életét 1 csaj miatt.


Van akinek segítség kell az előre lépéshez, de gondolom, ez is olyan, hogy ha egy terület az életben neked pite, akkor a másikon meg vért izzadsz, és van olyan személy is akinek meg pont fordítva megy.


Szóval tényleg összeér valahol az is hogy mi van belül, nehéz külön venni, max annyira tudom neked, hogy mindenkinek más területen függ sok a környezettől.

2018. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé függ.Pl.hogy milyen családban nevelkedett valaki, acsaládon belüli viszonyoktól is sok minden függ,milyen hatások érik a környzetében,van-e normális munkalehetőség,tud-e találni az illető olyan hivatást és embereket akik mellett kibontakozhat.Egy kisebb falu eléggé lehúzóan tud hatni olyan emberre aki fejlődni szeretne,de ott az emberek még mindig a férjhez menésben,nősülésben látják az egyedüli boldogulást.Sokszor a környezet váltás igen előnyös tud lenni és sok dolog megváltozását hozhatja magával.
2018. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!