Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Örökség vagy szülői támogatás...

Örökség vagy szülői támogatás nélkül hogyan tud szerezni egy mai fiatal lakhelyet?

Figyelt kérdés
Évről évre többszörőzödnek az ingatlanárak

2021. máj. 9. 08:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
#30: Pont az volt a lényeg, hogy öröklés nélkül... Már kétszer leírtam, hogy nem kell mindenkinek a magánszektorba vonulni. Azt mondtam, hogy ott a lehetőség, ha más módon nem tudja valaki előteremteni a saját ingatlan árát.
2021. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#21 Ezzel már kezdetnek is az a baj, hogy olyan dolgokat is irsz rólam, amiket egyáltalán nem irtam. Innentől kezdve teljesen komolyan vehetetlen vagy. Úgy irsz a karrieremről, fizetésemről stb. hogy egyetlen egy szót sem irtam ezekről.

De én Bécsben dolgozom, inkább a saját szememnek és tapasztalataimnak hiszek, mint egy gyakoris fotelharcosnak.

Átlag fizuról meg annyit, hogy itthon is kva magas az átlagkereset még is alig találsz embert aki közel is keres annyit, mint ezek az ostoba számok.

2021. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#31 Ki ne akarná előteremteni egy saját ingatlan árát?

Te teljesen el vagy varázsolva.

2021. máj. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

#33: El persze, még mindig nem érted, azokról beszélek, akik tenni is akarnak érte, nem csak siránkoznak, hogy minden k/rva drága. A kérdés az volt, hogyan lehet ölbe pottyant milliók nélkül ingatlant venni, leírtam, hogyan lehet. Rengeteg ilyen kérdésnél ki lett már vesézve az oldalon, én is leírtam többször, minden ilyen válasz le van pontozva. Igazából érdemi válasz sosincs miért nem lehet megvalósítani.

Ha nincs örökség (örülj neki, hogy élnek a felmenőid még), nincs támogatás (gratulálj a szüleidnek), akkor bizony le kell tenni valami mást az asztalra, ami több pénzt ér. Nagyjából kapitalizmusban élünk, munka alapú társadalomban. Jobb munkáért több pénzt fizetnek nagyjából minden területen. Lehet jobban dolgozni. A szektorok szerinti kifogásokra is adtam választ, érdekes, ott is egyből a további kifogások gyártása lett belőle.

Az már egy másik kérdés, hogy sokan nem hajlandók ezért tenni. Megint nagyon messzire mennénk, de durván hordozzuk a régi szoci gondolkozást, ellavírozni a langyos, poshadt vízben, cél a minimális befektetett energia mellett nem elveszíteni a munkahelyet. Ha legalább azok, akik nagyobb célokat hajkurásznak erről a mentalitásról valami olyanra váltanának, mint a lehető legjobb ár-érték arányú munka elvégzése, akkor máris megoldódna a gondjuk. Erről beszélek három oldal óta.


#31

2021. máj. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Jobb munkáért több pénzt fizetnek nagyjából minden területen."

Persze, tudjuk, akinek nincs semmilye, az annyit is ér, igaz, te fideszes retek?

2021. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#35: Na és hogy jött ide a politika?

Miből gondolod, hogy fideszes vagyok?


Én kérek elnézést, hogy van karrierem a versenyszférában és mindenhol azt látom, hogy aki jól végzi a munkáját az előre tud jutni.

Nem azért, mert a fidesz bármit is ad neki, mert ha nem adja bérbe a méhét semmit nem kap. Hanem azért, mert beleteszi az energiát...


Ennyi.


Ha végképp elfogytak még az értelmetlen, játszva cáfolható érvek is, akkor személyeskedj nyugodtan tovább.


#34

2021. máj. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mi 21 millióért vettünk lakást társasházban a rózsadomb tetején 2000ben. Akkor újépítésű lakás volt. 5 éve eladtuk 60 millióért. Utána 50 millióból vettünk egy házat egy hatalmas kerttel egy vidéki városban ami a legjobb környékén van a városnak. Ez a ház most 80 millió körül menne el.
2021. máj. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!