Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan kérjük meg a szomszédot...

Hogyan kérjük meg a szomszédot, hogy ne trappoljon ha üvölt húgom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igen én vagyok a Martin. Na ugye nálunk tudjátok, hogy a zuhanyzás és a tanulás KÖTELEZŐ velejárója az órákon át tartó torokszakadta üvöltözés, itt már majndem mindenki ismeri a családomat, ez nem újdonság. Na a felső szomszéd elkezdte megunni és trappol mint az elefánt. Az egész plafon és vele együtt a lakás is remeg. Közben meg húgom idegében, mert ez is nyilván irritálja, irányítottan jobban üvölt oda. És mivel még agresszívabb, ezzel anyámat mégjobban püföli, mert a szomszéd is irritál minket. Hogy értessük meg vele, hogy ez csak olaj a tűzre?

2021. máj. 9. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
OMG! 😂
2021. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
XD
2021. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Megmondod neki hogy problémás a hugod és ez csak olaj a tűzre.
2021. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves az a gyerek?

Mert itt nem a szomszéddal van a baj.

2021. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek fel és szóljatok neki, nem tudom hogy nő vagy férfi de ha te vagy anyád temperamentumosan fellépnétek lehet abba hagyná...
2021. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A húgodat azért már illene felvilágosítani arról, hogy az ordítozás nem állapot, panel lakásban meg főleg. A szomszéd igen könnyen felkapja a vizet ha ilyen hamar már rögtön toporzékol, de Anyukád kislánya, ő felel érte, neki kell megtanítania hogy ezt azért mégsem szabad.
2021. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Már párszor megpróbáltam becsöngetni hozzájuk, de soha nem nyitottak ajtót nekem. Utálnak minket mint a bűnt.

#44 Oh te nem ismersz minket? 11 éves kislány aki majdhogynem ön és közveszélyes.

2021. máj. 9. 20:58
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezzetek egy reality showba, csomó pénzt kaszálnátok..
2021. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, igen. Még majd a szomszéd húzza be fülét-farkát, mert nyugalmat akar az otthonában, nem a kis elmebeteg napi tombolását hallgatni. Köszi a napi provokációt, kamuMartin.
2021. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
2 jó nagy pofont neki. Olyan isteneset.
2021. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!