Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szamarat hozott a szomszédom,...

Szamarat hozott a szomszédom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy szép kertvárosi részen élünk nemrég, sok munkával és pénzzel felújítottuk a házunkat. A szomszéd nénit régóta ismertük és jóban voltunk, nemrég sajnos meghalt, pontosan nem tudom hogy az örökös kije, de ideköltözött. Tipikus falusi ember, kedves, udvarias ilyen szempontból nincs gond, de kertvárosban is azt gondolja hogy falun van. Először tyúkokat hozott és egy disznót, ezt még nem éreztem túlzásnak. Azután megjelent 2 kecske, ez már súrolta a határokat főleg hogy az egyik bak és büdös, szóltam neki és a tőlem távolabb eső részébe tette az udvarnak. 3 nappal ezelőtt irtózatos ricsajra ébredtem reggel 5kor, sosem hallottam még ilyet meg is ijedtem, kimentem az udvarra és látom hogy ott egy szamár, valószínűleg a kaját várta, mert nem sokkal utána jött ki a szomszéd etetni az állatokat, jeleztem neki hogy nem oké, de kijelentette hogy eleget engedett nekem, mostmár elég imádja az állatait és mostmár nem fog senki beleszólni mit csinál az udvarán.

2021. máj. 11. 10:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező Hozass vele gyöngytyúkot És meglátod mi az akarom mondani meghallod:)
2021. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
29%
Hát sztem se oké mert ilyen állatokkal falun kéne laknia városba illegális
2021. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%

#22

Egyetértek vagy a város olyan legkülső részein ahol nem zavarnak senkit és tér is van.

2021. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%

Én Budapest (!) szélén élek kertvárosban, és itt rengeteg helyen tartanak tyúkokat, de van, ahol liba, kecske, ló is van a kertben. Gyakori a kakaskukorékolás, hamisítatlan falusi feeling :)

Szóval az nem igaz, hogy minden városi kertes övezetben tilos a haszonállat-tartás. Önkormányzata válogatja.

2021. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
94%
Azért egy ugatós kutyánál sokkal hangosabb egy csacsi, igaz a nap nagy részében csendes, de ha elkezdi, akkor nagyon hangos. A lovardában volt szamár, nagyon cuki, de huhh. Bár inkább a csacsi, mint a flex.
2021. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!