Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet? Egyszerűen már...

Mitől lehet? Egyszerűen már mindenki számára nagyon zavaró, konkrétan már a szomszédok felé is ciki kiengedni a bűzt.

Figyelt kérdés
Tesóm széklete kegyetlenül bűzös. Nemrég hozzánk költözött pár hónapra, és valahányszor űrít, képtelenség nem hányingert kapni, az egész lakásban olyan bűz kering utána. Három naponta megy csak neki, már arra is gondoltunk, hogy attól. Kizárt, hogy normális legyen, mert a szag, ami marad utána, olyan, mintha valami rothadtat tárolnánk otthon. Mást is zavart ez esetében már, messze nem mi vagyunk az elsők.

2017. aug. 24. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Étrendet kéne megnézni, a fűszeres, dús, zsíros ételek okozhatnak ilyen problémát szerintem. Esetleg valami ételallergia? Az is kevés szerintem hogy csak 3 naponta megy. Be kéne rendszert vezetnie, és menni legalább napi 1x
2017. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudunk róla. De nem kizárt, szerintem sem normális. Nekem az is furcsa, hogy viszonylag egész sokat eszik, és mégis kb. 70 kiló 190 centire...
2017. aug. 24. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami nagy gond lehet, nem hinném, hogy a fűszeres, zsíros étkezés, mi is úgy eszünk és messze átlag alatti bűz van, amennyire meg tudom ítélni. Inkább valami probléma lehet az emésztésével, de mivel nem vagyok orvos, csak találgatni tudok.

Az étrend befolyásolhat valamit, de ennyire kegyetlen helyzetet önmagában nem magyaráz. Ki kéne vizsgáltatni a tesód.

2017. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ételallergia, vagy emésztőenzim hiány. Gasztroenterológusnak meg kell mutatni.
2017. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!