Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tapasztalatokat szeretnék...

Jukegabi kérdése:

Tapasztalatokat szeretnék kérni azoktól, akik már rendelkeznek a Lux cég Gourmet Chef konyhai gépével. Nem napi szintű főzésre használnám, hanem alkalmanként. Várom a pozitív vagy negatív észrevételeket, megéri szerintetek megvásárolni?

Figyelt kérdés

#konyhai gép #Lux cég #Gourmet Chef #főzőgép #konyhai asszisztens
2017. aug. 7. 23:18
 1/3 Anide113 válasza:

Szia!

Nekem most a bébiételek elkészítésénél nagyon jól jön. Sokkal hamarabb elkészül minden! Szeretem, de "normális" ételeket még nem főztem vele.

Nem az enyém egyébként a gép, hanem Anyumé. Holnap (azaz ma) igyekszem Őt kifaggatni, hogy szerinte megérte-e megvenni :)

2017. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anide113 válasza:

Megkérdeztem. Szereti, mert gyorsabban el tud vele mindent készíteni és az ízek is jobban kijönnek. Pl. levesnél beledobálsz mindent, beállítod x időre és már kész is.

A hátránya, hogy kicsi. 2 felnőtt meg egy gyerek lakik max jól. Vagy nagyon kis étkű felnőttek.

Remélem egy picit tudtam segíteni :)

Ha esetleg lenne még kérdésed írjál nyugodtan :)

2017. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Anide113!


Nagyon köszönöm az információidat! Bizony hasznos volt, mert bár maga a gép nekem is tetszik, és megerősítést is nyert a praktikussága Általad, de az óriási baja szinten megerősítést nyert: mármint hogy kicsik az edények. Hiába ugyanis akkor a gyorsaság, ha a mennyiség miatt esetleg 2x-3x meg kell csinálni ugyanazt az ételt benne, hogy elég legyen egy 4-5 tagú felnőtt társaságnak.

2017. aug. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!