Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rendőr család lakik a panelház...

Rendőr család lakik a panelházban. A rendőr szülők vagy a rendőr gyerekek üvöltöznek, csocsóznak, hangosan dübörögnek este 10 után is. Mit lehet tenni, hogy megszűnjön ez az állapot?

Figyelt kérdés

Jelentsék fel őket, mondják nevetve, ha a többi lakó megkéri, hogy ne zajongjanak egész nap.

pl: Leselejtezett futópadot használnak. Nem értem, miért nem tudnak a szabadban futni.

Nem tudom, hogy milyen rangjuk van. Gondolom, nem tábornokok.



2021. máj. 25. 10:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na mentem. Magyarország kezd a primitív emberek országa lenni. A vezérükkel együtt.

Az ügy végére hamarosan pont kerül.

A dühöngéseimet, kérdésemet törölném, de nem tudom.

Így marad egy helyzetképnek az országról.

2021. jún. 25. 13:55
 12/14 anonim válasza:
50%
pontosan ez van a mi lépcsőházunkban is!! este megérkeznek, dübörögnek valami játékkal. Nem lehet ki ismerni, hogy ki a tulajdonosa a lakásnak, ki csak átmenetileg van ott. kezdetben örültünk, hogy rendőrök, de ezek faluról jött volt munkanélküliek, akiknek kék egyenruhát adtak. Nem értem, hogy a Rendőrség miért nem készít ezekről rendszeres környezet tanulmányt, hogy hol, hogyan laknak, mit szól hozzájuk a többi lakó?? Miért nem építenek nekik rendőrszállót, ahol akkor jönnek, mennek, amikor szolgálatuk van??
2021. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
50%
Mi házunkban is laknak rendőrök, hasonló a helyzet. Nem értik meg, hogy az este a lakó aludni szeretne, hogy reggel kipihenten tudjon dolgozni menni. Nem is lakás tulajdonososok, csak oda szállásolták el őket. Ha kormány hirtelen felvett ennyi rendőrt a saját hatalma védelmére, akkor miért nem szállásolja el őket állami épületekben.
2021. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
59%
ÁVÓ, Államvédelmi Hatóság újra működik > ennyi, ez magyarázat a bunkó viselkedésükre, miért a rendes emberek nyakára költöztetik őket.
2021. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!