Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ugye nemcsak szerintem nevetsé...

Ugye nemcsak szerintem nevetséges hogy egyre több kislány csinál sminkes videokat a youtubra pl:nóra csányi,mátka13,és még sorolhatnám akár 8 évesen is gyártanak ilyen tartalmat mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

#Kislánysmink #Gyerekeksminkelnek #Gyerekyoutubvideosok
2020. jún. 14. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Nevetségesek
Szerintem semmi baj velük
Nem nekik való ez még
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú. Ezek a lányok már 15 évesen ki lesznek égve. Én még 16 évesen is aktívan legóztam, és nem szégyenlem.
2020. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy aki ezeket a videókat nevetségesnek tartja, az hogy talál rájuk és miért nézi őket. Én pld. még egyetlen ilyen videót sem láttam, és jó eséllyel nem is fogok.
2020. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem nekik való ez még, bár így legalább részesülnek a szülők is a gyerek sikereiből (mani). Fura egy világ van...
2020. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 es kidobja a youtub ajanlóba és mivel lány vagyok sok felnőtt beuty vlogert nezek :) így persze hogy a hasonló tartalmakat is be adja,illetve ha csak anyit írsz be hogy smink és kiad olyan videókat amelyekben kislányok sminkelnek, és én hogy őszinte legyek sajnálom őket hiszen ha betalálja őket egy pedofil, valljuk be nagyon sok beteg férfi van! Nem értem a szülök hogy hagyhatják ezt, ha nekem úgy adja az isten hogy gyerekem lesz és lányom lesz 13 éves kora előtt nem fogom emgedni regisztrálni fb-ra se, véleményem szerint nem normális hogy ezeket a kislányokat ez érdekli,illetve szerintem hamarabb fognak kiégni,felnőtesen beszélnek ezekben a videókban,van köztük aki már most nagyom fellengzős és még csak 12 éves, nem értem hogy a szülei tétlenül nézik persze a gyerek otthon tanulja a példát ha természetesen mint néző a kislányoknak írsz hogy hadják abba és folytassák majd ha nagyobbak lesznek,nem tudják kezelni éretten hisz ahoz már nincs meg az eszük, csak ha a kedves szülők ehez bele egyezésüket adják akkor bizony arra is tanitsák meg ezeket a gyereket hogyan kell kezelni ha nemcsak a vele egykoruak találnak rá a tartalmaikra akiknek ez normális oké hogy fejlodo vilag de mi lesz lassan? Liberalisan mindent elfogadunk.:/
2020. jún. 15. 04:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Kár ide keverni a liberalizmust.
2020. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!