Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki elvagta a keritesunk...

Valaki elvagta a keritesunk drot mereviteset. Nagy valoszinuseggel a szomszed lehetett. Atmenjek szolni neki, vagy ha nem o volt akkor csak magamra haragitom?

Figyelt kérdés

Tavaly koltoztunk ide. Bekoltozeskor bekoszontunk, de egyebkent nem vagyunk szomszedozosak.


Par hete az elvalaszto keritesre tettunk beletasgatlo halot es munadat. Amikor csinaltuk odajott es mondta, hogy nyugodtan menjunk at az o kertjebe, hogy jobban hozzaferjunk.


Ma azt vettuk eszre, hogy a halot es a keritest tarto drotokat egytol egyig elvagta valaki.


nem az utcafront, hanem a hatsokert. valoszinuleg a szomszed lehetett de semmi elozmenye nincs a dolog, egy kedves idos hazaspar. Igaz nem szoktunk baratkozni, de semmi jelet nem adta eddig, hogy barmi baja lenne velunk.


Ha az arnyekolo halo zavarta, akkor miert vart hetekig? Vagy megjobb miert nem szolt? Nem akarom eszkalalni a dolgot, a keritest kijavitottuk, de kivancsi vagyok mi tortenhetett


Atmenjek beszelni vele?


2021. máj. 25. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélsz is vele, akkpr ne gyanúsítsd meg. Meséld el neki, hogy képzelje el mi történt, fogalmad sincs ki és mért tehetett ilyet. Aztán lehet mond majd valami használhatót.
2021. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj át, de ne azzal kezdd, hogy miért vágta át. Hanem hogy képzelje, szomszéd, valaki átvágta a drótokat tegnap éjjel (múlt héten, akármikor történt), nem látta véletlenül, hogy ki lehetett?
2021. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a koszonesen kivul nem szoktunk egymassal beszelni.

99% biztos, hogy o vagta el, hiszen nem az utca fronton tortent, hanem a hatso kertben (az 1% azert van mert neki a masik oldalon nincs keritese, igy barki bejohetett volna, de at kellett jonnie az o egesz telken es kellett lenni nala drotvagonak)

2021. máj. 25. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még meg lehet kérdezni, hogy nem tud-e valamit az esetről, hogy mi az oka. Esetleg ha problémája van, akkor kulturáltan tudtok más megoldást keresni, ami kevésbé zavarja őt. Amúgy van sokszor nem is az ember a ludas, hanem az asszonya (mi jártunk már így).
2021. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kiderult, hogy nem a szomszed volt, hanem a felesege.

A telekhataron levo oszlop szerinte az ovek es mi kerdes nelkul kotottuk hozza a keritest


A hazat mar ugy vettuk, hogy a kerites ahhoz az oszlophoz volt rogzitve :)


Plusz a hatso gyumolcsos reszben a komposztalo szerinte atlog az o telkukre, mert nem egyenesen van a hatar a ket telek kozott, hanem ferden.


Ez ugyan szerintem ketseges, de felajanlottam, hogy arrebb tesszuk a komposztalot es azt is megigertuk, hogy nyirjuk naluk a fuvet. Ez utobbit elfogadtak, mert 10 ezer forintot szoktak erte fizetni, a komposztalot nem kertek hogy rakjuk at


Szoval ugy tunik happy end.

2021. máj. 26. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondtam hogy az asszony lesz 😁
2021. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Vagy csak ráfogta az asszonyra, azz meg elvitte a balhét. 😄 (viccelek)
2021. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fú de türelmes vagy. A komposztálót arrébb raktam volna, de nyírná a halál a füvet a vén hülyénél miután van pofája kárt okozni.
2021. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!