Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy nagyon rendes, visszahú...

Ha egy nagyon rendes, visszahúzodó fiú, egy olyan társaságba kerül, ahol mindenki iszik, akkor mennyi a valószínúsége, hogy ő is inni kezdjen?

Figyelt kérdés

Ez a fiú nagyon rendes,mindenkinek segít. De egy hónapja bekerült egy rossz bandába,teli italos,cigiző fiúkkal. Nagyon féltem,hogy mi lesz vele.

Mert az utobbi táborba olyat hallottam,hogy ivott.

De ez nem biztos. Mit mondtok? Igazuk lehet?

Köszi a válaszokat! :)

16/L



2016. febr. 13. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ha valaki néha iszik már csak rossz embere lehet és ha cigizik is....akkor k**va nagy bajba vagyunk mert lassan többen, ez a gyerek inkább lúzer valószínűleg, a rendesség csak ebből fakad, mivel gyenge másoknak nemet mondani vagy épp olyat tenni, amivel rossz szemmel néznének rá...lehet elkezdene szegény élni, te meg ki akarod rángatni belőle? Attól mert szórakoznak nem alkoholisták vagy drogosok...
2016. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rángatnám ki. Nagyon örülök,ha boldog,csakféltem,hogy ennek rossz vége lesz.

Másik dolog,hogy nem lúzer. Csak új a suliban,s mindenkivel jóba van. Nagyon sokan szerelmesek is belé.Én is...

De féltem,hogy a rossz társaság hova fog majd vezetni..

Nem akarom azt a régi cuki,ledves fiút elveszíteni.

2016. febr. 13. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyi,nem te irányítod az ő életét.Ez az Ő döntése,szerintem elég nagyok vagytok már,hogy tudjátok,mit helyes és mit nem.Vagy felveszi a többiek szokásait,vagy nem,mi nem tudhatjuk.Ha ő cigizni akar meg piálni és bulizni,akkor tegyen úgy,ha neked ez nem tetszik,akkor keress mást...ilyen egyszerű!:)Irányítani úgysem fogod tudni és ne is akard!


Amúgy semmi rossz nincs abban,ha valaki alkalmanként iszik/cigizik.Napi szinten űzni,az már baj,de ki ne inna mondjuk bulikban? (Kivéve azt,aki vezet:D)

19L

2016. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot. Ha iszik egy picit,az nem nagy gond. De,attól félek,hogy szokássá fog válni,és el fog fajulni a dolog.

Tudom,hogy nem tudok ellene mit tenni..Azért köszi a válaszod.

2016. febr. 13. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!