Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mindig ennyi ido bejelenteni...

Mindig ennyi ido bejelenteni egy tuzesetet?

Figyelt kérdés
Ma este arra lettem figyelmes hogy az obinal nagyon nagy fekete fust van vagy 200 meter magas es langcsovak is csaptak fel ezert bejelentettem hivtam a 112 ot. En kb 300 meterrol lattam a 22. Keeuletbol a hegyrol igy pontosan nem tudtam megmondani hogy mi eg. Ezt kb 3 percig magyaraztam a diszpecsernek aki vissza kerdezett hogy 1 kerulet? Amikor 5x elnondtam hogy 11. Majd 3 perc utan kapcsolt a a tuzoltokhoz ahol a telefon 2 percig cssngett ki majd felvette egy ember hogy jóestet kivanok mentőszolgalat :) mondtam neki hogy en a tuzoltokkal akartam volna beszelno ő pedig mondta hogy azok is ott vannak mondjam ott meg kb 2 perc telt el mire megallapodtunk abban hogy megnezik. A hivas 7 perc volt. Ha kigyullad az autom szerintem inkabb megyek egy vodor vizzel. Egyebkent mire kieertek el is mult mondjuk a hivastol szamitva kb 15-20 perc telt el....
2021. jún. 4. 22:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan volt mintha nem akarta volna elhinni. Azt mondta a tuzolto hogy ott vannak hajlektalanok es azok szoktak egetni bar nem hiszem hogy ez az volt mert az obi feliratig csapott a lang ami kb 10m... Akar egy auto is lehetett volna a hatos uton
2021. jún. 4. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos ez van.
2021. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont jol tetted, hogy azonnal szoltal. Nincsen rosszabb, mikor valaki ugyis valaki eszrevette cimen nem szol.
2021. jún. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kifogtál egy butuska operátort.
2021. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 moozygoo ***** válasza:
32%
Célirányosan kell a tűzoltót hívni és pontos adatokat közölni.
2021. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugy tudom ugyan oda futnak be a hivasok attol fuggetlen hogy mit hivsz. Celiranyosan kozoltem csak nem ertette.
2021. jún. 5. 15:51
 7/8 A kérdező kommentje:
ha a mentőket, a rendőrséget vagy a tűzoltókat hívjuk, minden hívás Miskolcra vagy Szombathelyre fut be. Két őrzött bázison több száz operátor ül majd, nekik kell gyorsan azonosítani, hogy hol történt baleset vagy bűncselekmény, és kiket riadóztassanak.
2021. jún. 5. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, honnan szednek ennyi süket, gyengeértelmű balfaszt?! De biztos,hogy elvárás minimum érettségi vagy főiskola, hogy beüljön a telefonon mellé körmöt festeni, aztán mire felfogja, miről van szó és esetleg intézkedik is, addigra baszhatjuk. Én is ezt tapasztaltam, mások is ezt mondják.

Nincs ebben semmi különös, a furcsa az lenne, ha ebben a nyomorult országban normálisan működne valami.

2021. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!