Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Derült már ki valamelyik...

Derült már ki valamelyik szomszédodról, hogy valami.....nem stimmel vele?

Figyelt kérdés

Amikor még csak nézegettem a házat(vidéki kis falu), már egy járókelő nénike tudni akarta, mit akarok. Kérdeztem mindenről, főleg a szomszédokról, de a lényeget valahogy kifelejtette. Az eladó ingatlanoson keresztül árulta ezt a házat, keveset találkoztam, beszéltem vele. De naná, hogy nem említette. Mondjuk az anyja lakott itt.

Az illető több évet volt már börtönben, főleg lopásokért, de volt nemi erőszak, verekedés, betörés, állatkínzás.

Én hülye meg mivel ezeket nem tudtam, az illető meg mint a tapadós pióca olyan, de próbáltam lerázni, mindig ő óbégatott át ide, kért ezt-azt.

Aztán egyre gyanúsabb lett, az a tipikus c. mentalitás(pedig nem az az ürge)

Ez egy ilyen 60 kilós pali vasággyal együtt, mindenhonnan kirúgják, folyton otthon van, többnyire részegen.

Ha sokáig itt maradunk, annak jó vége nem lesz.

Elég sok forrásból hallottam infókat a paliról, végére egyre érdekesebbeket.

Na de majd az is érdekes lesz, amikor nekem kell árulnom a házat.

Kamerákat, mozgásérzékelőket már raktam ki.

Poén a végére, mindig mondja, vigyázzak a c.ányokkal.

Csak kiírtam magamból, mint érdekesség...



2021. jún. 6. 05:06
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Én is voltam sitten, na és? Attól még nem gyilkolom meg a szomszédom, és nem járok át lopni
2021. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na és. Jó eséllyel ha adott lesz a helyzet, megteszed.

Bár a magadfajták még önmaguknak is letagadják, hogy miket műveltek.

2021. jún. 6. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
A drága mamát üdvözlöm, 30 éve voltam sitten gyermekkori hülyeség miatt, gépészmérnök vagyok, jobban állok anyagilag mint a szomszéd😉 Egyébként meg nem csak pedofilok és tolvajok vannak bent, te is bekerülhetsz még, elég egy rossz pillanat a közúton.
2021. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim szomszédja begolyózott, szó szerint. Mielőtt meghalt azt terjesztette, hogy nagyapám éjszaka a kertjében jár és lopja a termést, miközben már nem művelték a kertet sem, mert megöregedtek.
2021. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és más nem olyan barom mint én.. Már 1 éve hirdetem a házat.
2021. jún. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van egy meglehetősen furcsa szomszédunk. Miután a bátyja meghalt, utána költözött ide, hogy ő ápolja tovább az idős anyjukat. Néhány évig nem volt vele baj, köszöntünk egymásnak és kész. Eddig munkahelye is volt. Az utóbbi évben kezdett el elszállni az agya. Szinte mindennapos, hogy részeg és mindenféle ok nélkül ordít torkaszakadtából. Néha át is jön. Fogja magát és bejön a kapun, mintha hazajönne. Ha zárva van a kapu, átmászik a kerítésen. Olyankor általában csak beszélgetni szeretne. Ilyenkor tud értelmesen beszélgetni, olyan mintha normális lenne. Általában utólag az ordításért is bocsánatot kér. Mindig hozza át a macskáit mutogatni hogy milyen betegek, mintha bárkit is érdekelne. Viszont ha megkérjük hogy legyen szíves ne bemászni az udvarba, egyszerűen nem ért a szóból, mintha nem is értené és másnap ugyanúgy bejön. Nemrég kirúgták a munkahelyéről, mert többször részegen jelent meg, úgyhogy már egész nap itthon van és boldogít. Vagy ordít mint a fába szorult féreg, vagy átjön szórakoztatni a hülyeségeivel. Nem igazán lehet vele mit csinálni. Néha elviszi a mentő, mert vagy leesik valahonnan részegen, vagy megveri valaki.
2021. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, csak alapjáraton nem stimt velük semmi. Állandóan hallgatóznak, átbámulnak így napoznak, vagy cigiznek. Ha vendégeket hívnak kint zenélnek, amit utálok, mert nincs kedvem azt hallgatni. Volt idő, mikor előttünk ténykedtek unalmukban, mikor szóltam nekik, megsértődtek. Tőlem teljesen idegen ez a semmittevő, egyfolytában bele a világba csak bámuló, mások nyakán logó lagzigrillparty forevör stílusú lét. Őszintén szólva néha elgondolkodom azon, hogy nekik honnan lehet zséjük, hogy ennyi csak léteznivaló-bámuló idejük van. És azt mantrázom, hogy egyszer csak valaki magával foglalkozó, más intimszféráját nem zavaró, kicsit introvertált iqbajnok költözik a helyükre. De jó volna!
2021. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy fiatal, zűrös gyerek, őt lecsukták, tán balesetet okozott. Volt egy idős nő is. Mindig leskelődött, visított mindenért. Nem volt nap, hogy ne lett volna valami baja, aztán egyszer csend lett. Egy idő után meg valami szag kezdett terjengeni a lépcsőházban...tovább nem folytatom.
2021. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!