Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban az alattam lakó...

Panelban az alattam lakó szomszédod zavarná, hogyha néha csocsóznék a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Egy panellakásban lakók és kíváncsi vagyok,rá hogy szerintetek mennyire hallatszódhat át(le) a csocsó hangja.

Csak nagyon ritkán havonta 1-2 alkalommal játszanánk rajta.

Szerintetek idegesítené?



2014. jan. 9. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Bár nálam is volt egy felső szomszéd aki időnként csocsózott én nem szóltam érte mert haverom volt és én is feljártam és nálam csak a kisszobában lehetett igazán hallani.

De mi megbeszéltük hogy ha esetleg ilyen partyt szervez szóljon előre hogy tudjak róla. Csak mert a munkám miatt sokszor már este 8 kor lefekszek aludni. Még akár pénteken is mert hétvégén is dolgozom.

2014. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg, engem zavarna, de ha a szomszed szepen megkerne es tenyleg ennyi alkalomrol van szo en biztos belemennek.
2014. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gomzoli ***** válasza:
Teríts le egy vastag szőnyeget, és arra állítsd, úgy sokkal kevesebb zajt közvetítenek a lábai a padló (az ő mennyezete) felé!
2014. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!