Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy bizonyítsam, hogy a...

Hogy bizonyítsam, hogy a szomszédom birtokháborítást követ el a szándékos ajtócsapkodásával ha egyedül élek ?Még csak felhívni sem tudok senkit, hogy a tanúm legyen mert van amikor nem csapkod, de van amikor egy barom !

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

"ha egyedül élek ?"


Had tippeljek, van minimum 5 macskád is.

2021. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem birtokháborítás. Beugrott a telkedre és úgy csapkodja az ajtód, vagy mi?

Amúgy szerelj fel kamerát

2021. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Zene csodákra képes. Megnyugtatja az embert. Én, ha szomszéd lennék, saját életemre koncentrálnék, mert pletyka meg mások életének kivesézése, garantáltan építő jellegű.
2021. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Főleg, ha patkányok is vannak a ház körül.
2021. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
2. Ahhoz nem kell bemenned a szó szoros értelmében a másik telkére,hogy megvalósítsd,de mindegy. Szomszédjogi vitában a település jegyzőjéhez kell fordulni.
2021. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Na de milyen ajtót csapkod? A kérdezőét?

A sajátját?

2021. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Beszerelt egy behúzhatós ajtót a lakásába. Mivel ez egy olyan épület, hogy a hangot és a rezgést is nagyon jól vezeti , amikor behózza az ajtót nálam minden berezonál van ami el is mozdul a hangról nem is beszélve, ami váratlanul ér , mert megijedek. Már voltam a jegyzőnél. Annyit ér mint a ...! Azt mondta, hogy menjek bíróságra ! Különben nincs macskám és ha zenét is hallgatok van amikor már este kilenckor szeretnék pihenni de ez csak az ajtót csapkodja. Van, hogy este 10 órakor nekiáll kalapálni. A szomszédok mivel csak én vagyok a közvetlen szomszédja az alattam lakók nem akarnak belefolyni a vitába.
2021. jún. 9. 10:53
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen állatom csak a szomszéd ! Különben képeket festek meg tanulni szeretnék !
2021. jún. 9. 11:03
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Próbáltad már megbeszélni vele?


Amúgy ez nem birtokháborítás, fogalomzavarban vagy, max csendháborítás.

2021. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor legyen az ! De mit tehetek? Erre még nem kaptam választ !
2021. jún. 9. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!