Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd balhézik velünk. Jó...

Szomszéd balhézik velünk. Jó taktika ha levegönek nézem?

Figyelt kérdés

Ordítattja a zenét, ök is ordítanak, a házuk elött 20 autó parkol ha jön a rokonság, senkire nincsenek tekintettel. Egyszer udvariasan szóltam, hogy éjfél után halkítsanak a zenén, erre azt mondta verekedjünk meg és majd annak lesz igaza! Nagyon nem vagyok ez a típus! Soha nem verekedtem, eszembe se jutott hogy egy gazdagabb környéken verekedéssel kéne eldönteni, hogy betartja e valaki a szabályokat! Rendört nem hívunk rá, mert ki tudja mit tesz akkor?

Azóta nem nézek rá, mintha levegö lenne a fickó meg a családja! Jó taktika ez? Legalább nem szólnak hozzánk.


2021. jún. 12. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Cigányok ugye? Sajnos semmit nem tehetsz. Ezek ilyenek,nekik mindent lehet. Ha kihívod a rendőrt,meglincselnek a tesókkal.. hosszú távon vagy lenyeled vagy elmész vagy bízol benne,hogy ők mennek el. :/
2021. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha 10 után hangos a zene, kihívod a rendőrt, ők majd intézkednek.
2021. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos semmit nem csinálnak a rendőrök, tapasztalat… hasonló helyzetben vagyok, mindig rendőrt hívtam mikor hajnalban is még remegett az egész lakás a basszustól. Kijöttek , enyjebenyje, elmentek majd a szomszéd bosszúból még hangosabban hallgatta a zenét és még meg is fenyegetett mindenkit, hogy megöl minket. Most gyűjtjük az aláírást a csoportos feljelentésre, mást nem tudunk. Igen, próbáltunk már beszélni is velük, gondolhatjátok mennyi sikerrel..
2021. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk intézkednek rendesen.
2021. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk félnek tőlük ezekszerint vagy nem tudom.. de soha nem történt semmi eredményes.
2021. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen esetekben, ha a törvény sem intézkedik nincs mit tenni, vagy bosszankodsz x évet vagy megszoksz/megszöksz sok mindent igy nem lehet tenni
2021. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
C sajnos
2021. jún. 12. 11:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Betyársereg, MÖM, Mi Gatyánk mozgalom stb. Ezek tudnak segíteni.
2021. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Cigányokkal nem lehet mit kezdeni, mert megölnek másnap az utcán. Tehetsz névtelen bejelentést, ha hangoskodnak és letagadod, hogy te voltál. Egyebet én nem tennék. Tapasztalat sajnos...
2021. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

BP emeletesben volt ilyen,ott fel is léptek,drogosokat el is vitték,párszor még el játszotta aztán megtanulta a dolgokat,sokat számít az is milyenek arra a rendőrök?

Ha kemények és akarnak is akkor általában egy idő után sikerül megszüntetni a problémát.


Anno emlékszem olyanra is hogy többször részeg volt egy buszsofőr az utolsó járaton,hívták a rendőröket vidéken de puhány volt a diszpécser és nem akarta el hinni ezért csak annyit mondott oké küldi őket,sosem érkeztek meg,az volt a vicc az egészben hogy a busztársoság sem hitte el de aztán csak tartottak nála egy ellenőrzést és hopp tényleg ivott elég sokat.

Nem volt semmi baj sokáig a sofőrrel csak aztán történt valami családi dráma azt hiszem válás és el kezdett inni,utolsó járaton már mindig vörös feje volt,állítólag volt amikor majdnem le ment az útról de valaki ott volt és gyorsan el rántotta a kormányt.

Ki rúgták a sofőrt,majd fel vették egy munkás járatra,ott is ivott, ezt megtudták az emberek mert egyszer majdnem baleset történt,fogták és szóltak neki a sofőr nem foglalkozott velük,megint ivott és erre állítólag kicsit adtak neki ide meg oda pár monoklit,azóta nem iszik vezetés közben.

Azt nem hiszem el hogy lehet még jogosítványa?...


Valahol puhányak a rendőrök és nem tesznek semmit sem,máshol pedig igen is erősek és megopdják a problémát.

2021. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!