Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zártak már ki véletlenül...

Zártak már ki véletlenül otthonról? A ház ajtaját, kaput zárták be? Hogy jutottál be, mit tettél?

Figyelt kérdés

Velem 2-szer is előfordult. Sulis koromban a szüleim feledkeztek meg rólam egyszer, hogy nem lesz suli, csak valami kis program, és korábban megyek haza. Akkor ki lettem zárva, és a szomszéd néninél ültem délutánig.

Egyszer meg tavaly vásárolni mentem reggel, és anyum szintén elfelejtette, azt hitte otthon vagyok, és bezárta a kaput. Akkor már nem kicsi voltam, és nem akartam bemászni szégyenszemre, hogy kacagjanak, így betörtem lábbal. Aztán az volt a napi programom, hogy új zárat keresni, és kicserélni, de legalább bejutottam.



2021. jún. 15. 16:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy koliban is megesett, most hirtelen beugrott. Elfelejtettem vinni a kulcsot, szobatársak bezárták. De akkor elfoglaltam azalatt a pár óra alatt, konyhában meg a dohányzóban.
2021. jún. 15. 16:18
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját kulcsaimat hagytam el sulis koromban. Ráadásul messze laktunk a szülők munkahelyeitől így mire el tudtam volna kérni az övékét addigra haza is értek. Ilyenkor tanyáztam a ház előtt, vagy sétáltam a környéken a 300 kilós hátizsákommal.
2021. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer olyan 14 éves lehettem, igazából nem is kizártak, csak nem vittem kulcsot. Bemásztam a kapun, és a teraszon ültem pár órát míg haza nem értek a szüleim.

A másik eset tavaly volt, a teraszajtónk hogyha egy bizonyos szögben áll a kilincs, bezáródik, ha úgy csukod be az ajtót. El voltam varázsolva és elfelejtettem beállítani a kilincset, és kizártam magam, miután kiteregettem. A szomszéd szerencsére a ekrtben volt, és felhívta nekem apát, aki hazajött és beengedett, mert dolgoznom kellett, és még csak reggel 10 körül járt, szóval sokáig kellett volna rájuk várnom.


De egyik osztálytársam volt, hogy amiatt nem jött egyszer suliba, mert az anyukájánál maradt a kulcsa, az anyukája meg hamarabb ment el mint ő, és bezárta pt a lakásba. :D

2021. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, volt elég sokszor.

Kedvencem az volt, amikor ez gyakorivá vált és még nem adtak kulcsot nekem, mert egy 15 éves még túl fiatal volt akkor szüleimnek, hogy saját kulcsa legyen, így gyakran kizártak és a csengő is hol működött, hol nem. Egyik alkalommal nem volt otthon senki, bedobtam a táskám és beriasztott a ház. A környék egyből azt hitte, hogy betörő vagyok :D

2021. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan volt,hogy megállt a lift áramkimaradás miatt és egyedül voltam a sötétben kb. 10 percig.
2021. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban. Elfelejtettem kulcsot vinni, többiek meg nem voltak otthon. Kertkapun még bemásztam, aztán a szélfogó alatt megálltam, mert ráadásul tél volt. Kutyával kidekkeltem vagy 1.5 órát a hidegben, mire megjött bátyám 🤣
2021. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

16:28... Úgy én is jártam régen :D


Nálunk az volt, hogy bezártuk az ajtót a kulcsot meg elrajtuk a virágcserép, lábtörlő alá. Később a bejárat mellett a lépcsőfeljáró ablakpárkányára tettük fel.


Én meg ott ültem bent, és nem tudtam kidugni a kezem mert csak bukóra lehetett nyitni az ablakot és nem értem el a kulcsot :D


Amúgy szerencsére a hátsó szomszédunk a nagyszüleim voltak, így ha ki voltam zárva akkor csak átmentem hozzájuk. Sokszor anyámék nem is tudták meg, hogy nem tudtam bemenni.

2021. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig anyukám vitt reggel, mert messzebb volt az ovi/iskola.


De amikor már jöhettem haza egyedül, akkor kaptam is kulcsot. Olyan volt sokszor, hogy otthon felejtettem és akkor átmentem pár utcával arrébb lakott több iskolatársam és akkor náluk voltam, amíg a szüleim haza nem értek.

Nálunk nem lehetett bemászni a kapun, úgyhogy olyan lehetőség nem volt, hogy addig a teraszon várok.


Tini koromban többször előfordult, hogy csak későn/ éjjel mentem haza és a szüleim aludtak, de bent hagytak a zárban a kulcsot és nem tudtam bemenni. Akkor megállás nélkül hívogattam őket meg akkor meg volt otthoni telefon és párhuzamosan ráfeküdtem a csengőre, amíg valaki fel nem kelt.

2021. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy pár éve lakótárssal laktam.


A szobákat zártuk, én meg vidéken hagytam a kulcsomat. A lakótársammal nem voltam jóban, meg se kérdeztem, hogy alhatok-e a szobájában. 1-2 ismerőst felhívtam azok is vagy nem voltak otthon, vagy valami kifogással jöttek.


Így végül aludtam egy estét a fürdőkádban... :D

2021. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy kizárós voltam mert sosem hittem kulcsot és nem mindig volt szerencsém H van itthon valaki egy időben mindig nyitva volt a garázs kapu így könnyű volt de aztán mikor megcsinálták akkor az se volt hogy nyáron szerencsém volt a teraszunk hátul nyitva volt így be tudtam menni de volt már hogy seprunyéllel nyitottam ki egy bukóra nyitva hagyott teraszajtót aztán volt hogy az öcsémnek bakot tartottan felmászott az előtetőre és bemaszva az ablakon nyitotta nekem ki az ajtót szóval nekem sok sztorym van :D
2021. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!