Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zártak már ki véletlenül...

Zártak már ki véletlenül otthonról? A ház ajtaját, kaput zárták be? Hogy jutottál be, mit tettél?

Figyelt kérdés

Velem 2-szer is előfordult. Sulis koromban a szüleim feledkeztek meg rólam egyszer, hogy nem lesz suli, csak valami kis program, és korábban megyek haza. Akkor ki lettem zárva, és a szomszéd néninél ültem délutánig.

Egyszer meg tavaly vásárolni mentem reggel, és anyum szintén elfelejtette, azt hitte otthon vagyok, és bezárta a kaput. Akkor már nem kicsi voltam, és nem akartam bemászni szégyenszemre, hogy kacagjanak, így betörtem lábbal. Aztán az volt a napi programom, hogy új zárat keresni, és kicserélni, de legalább bejutottam.



2021. jún. 15. 16:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Magamat csak, egyedül voltam otthon a babámmal, ő aludt, én gondoltam kiviszem a szemetet.. A kilincsünk előtte tört le, így csak kulccsal lehetett nyitni az ajtót, ami belül volt, én meg nyitva hagytam az ajtót, 5m-re van a kuka az ajtótól, nem akartam kulcsozgatni.. A huzat meg bevágta :/ Még szerencse, hogy a szomszéd kint botorkált a kertben és elment nekem kulcsért anyukámhoz aki kb 200mre dolgozik tőlünk
2021. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Általános sulis koromban a nővérem zárt ki nagyon sokszor. Én du. 4-kor végeztem a suliban, utána nem sokkal mentem haza és többször is előfordult, hogy bezárta az ajtót, aztán lefeküdt délutáni szundizni. Hiába vertem az ajtót, nem hallotta, próbáltam hívni, de lenémította a telefonját, miután az első ilyen alkalommal felébresztettem a telefonnal...Szóval addig dekkoltam ott a lépcsőn ülve, amíg a szüleim 6-7 között haza nem értek. Télen, -10 fokban nem volt valami kellemes órákig ott ülni :) Ja és eleinte nem lehetett lakáskulcsom se, mert anyámék csodálatos logikája szerint ahhoz elég idős voltam, hogy egyedül járkáljak haza 9 éves koromtól fogva, de szerintük 12 évesen még elhagytam volna, ha lett volna lakáskulcsom. Az első pár alkalom után, hogy a nővérem kizárt, nagy nehezen kisírtam, hogy legyen kulcsom, de így se mentem semmire, mert a nővérem mindig bennehagyta belülről az ajtóban az ő kulcsát és így kívülről nem tudtam kinyitni..
2021. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zártak ki, de ragadtam már kint. Belül maradt a kulcs. A zár pedig amúgy is olyan, hogy ha becsukod az ajtót, kívülről csak kulccsal nyílik. Próbáltam kipiszkálni a benne maradt kulcsot, de nem ment. Végül lakatost hívtam, aki azt mondta, az ajtó elég drága ahhoz hogy elkezdje szétszerelni a zárszerkezetet. Szóval inkább betört egy pinceablakot, bemászott (még szerencse hogy belül a pinceajtó nem volt kulcsra zárva), kivette a kulcsot bentről és beengedett. Ez a legnagyobb télben, természetesen, bevásárlótáskákkal megpakolva esett meg velem, 3 nappal azután hogy beköltöztünk a házunkba :D
2021. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mikor hamarabb hazaértem mint a szüleim és nem volt nálunk kulcs, a kutyaajtón keresztül préseltem be magam a garázsba.

Aztán kiderült, hogy a garázs felől, a lakásba vezető ajtó is kulcsra van zárva, szóval visszaevickéltem a kutyaajtón át a kertbe, és elmentem sétálni egyet, amíg a szüleim haza nem értek végül.

2021. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Még általános iskolás koromban volt olyan, hogy mivel gyalog 10 percre volt a suli, nem vittem magammal kulcsot, anyukám pedig általában otthon volt a kistesómmal. Egyszer-kétszer előfordult, hogy hamarabb vége lett a tanításnak ő pedig elment valahová és még nem ért haza vagy épp orvoshoz ment, elhúzódott így később ért haza. Mi kertes házban éltünk mindig, így bemásztam a kerítésen/kapun és a teraszon megvártam. Hamar megbeszéltük, hogy elrejti egy tégla alá a kulcsot, így később azzal be tudtam menni.

Olyan is volt, hogy azt hitték nem vagyok otthon már és bezártak (ez inkább később, középiskolában). Szerencsére volt erkélyajtónk, így azon ki tudtam menni az udvarra, bár elmenni nem tudtam, hisz akkor nyitva maradt volna az ajtó.

2021. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Kizárásra több példa is volt, de a leggázabbat emelném ki :D

Általánosba jártam még, és épp matekról jöttem haza. Nem vittem kulcsot, mert anya annyira mondogatta, hogy felesleges, úgysem mennek sehova. Hazaértem, nagy hévvel mennék be az ajtón, de zárva. Szakadt az eső, így jobb híján bent szobroztam a lépcsőházban, majd vagy 40 perc múlva hazajöttek, én meg addig megszámoltam a fal és lépcsők repedésit párszor. Azóta kulcs nélkül sehova.

2021. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kb. 10-12 éves voltam, kulcsom már volt, de egyszer elfelejtettem elvinni. Suliból hazaérve csöngettem, de pont nem volt otthon senki, még Nagymamám se, aki persze pont ekkor volt el vásárolni. Szerencsére bemásznom nem kellett, mivel a hátsó szomszédunk és köztünk van egy kertkapu, ugyanis jóban vagyunk velük. Így hát rajtuk keresztül bementem a kertbe, és ott vártam meg, míg valaki hazajön :D
2021. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Direkt... persze ők azt mondták véletlenül, de nem vagyok ostoba. Szimplán szívattak, mert 22 évesen el mertem menni bulizni. Hagyjuk, volt még pár hasonló "véletlen". :(
2021. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!