Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthet a kedves szomszéd...

Feljelenthet a kedves szomszédom egy kutyaház miatt?

Figyelt kérdés

5 éve ahol lakom folyton hadakozik velünk a melletünk lakó 80 éves házaspár. Bármit csinálunk mindig leskelődik vagy rendőrrel fenyeget minket.

Ha vendégek jönnek hozzánk folyton figyel és a kerítés mellett álldogál hogy hallgatózzon. Múltkor ránk szólt hogy ne grillezünk mert büdös van, nem tetszik neki ha kint van a medence és a gyerekek lubickolnak benne. Volt mikor este 7óra fele ugatott a kutyánk mert biciklisek mentek az utcába, akkor kijött zseblámpával és a kapunkon keresztül kiabált a kutyával.

A gond az hogy szűk az utca egymás hegyén-hátán laknak az emberek.

Valamiért picit hangosabb voltam és a bácsika rám szólt hogy a kiabálásom miatt nem lát jól a felesége.

Na most újítjuk a nyári konyhát, a kutyaház a konyha mellett volt de most áttettük a kerítés mellé ahol pont az idősek laknak. Reggel szólt hogyha nem rakom el onnan azt a házat mostmár komolyan feljelent!

Semmi köze hogy az udvaromban mit hova pakolok. Mit tegyek?


2021. jún. 24. 16:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Komolyan.
2021. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Csak vigyázz a kutyádra nagyon, nehogy megmérgezze a féreg.
2021. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Utána kell olvasni. Nálunk pl. Semmit nem lehet "építeni" a kerítéstől 1.5m-ig. Nálunk is keskeny az udvar, de ez van.
2021. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nagyon vigyázok rá, de tényleg nem lehetne tenni valamit? Próbáltunk beszélni velük de semmi nem használ csak a kötekedés megy mindenért. Mi még soha nem szóltunk semmiért se.

Tavaly láttam fent az interneten hogy el akarják adni a házukat, örültem neki. Mondtam is végre elmennek, de senki nem akarja meg venni mert az udvar nagyrésze csak veteményesből áll és úgy adnák el hogy a veteményes az időspáré maradna. Senkinek nem kell így

2021. jún. 24. 16:56
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

"a kiabálásom miatt nem lát jól a felesége" --> ebben valaki lát értelmet? Mert én nem. 😂

Hagyd a fenébe, szenilis vén barom már azt sem tudja mit beszél.

2021. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként én a helyedben javasolnék nekik elfoglaltságokat, mert valószínű, hogy nagyon unatkoznak szegények :D mond nekik, hogy fejtsenek keresztrejtvényt vagy menjenek le a strandra és áztassák magukat a többi nyugdíjas között.
2021. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egész nap kint kertészkednek, sőt egész nyáron. Nem tudom miért nincs jobb programjuk mint hogy havonta tesznek valami megjegyzést. Akkor hagyom rájuk, de a kutyát nagyon fogom figyelni :/
2021. jún. 24. 17:14
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, hagyjad, jelentsen csak fel, úgyis kiröhögik. Az ilyen vén nyuggerektől élni sem lehet, mert ha már levegőt veszel, attól kiesik a hallókészüléke. Tisztelem az időseket, de az ilyen patkányoktól rosszul vagyok.
2021. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
A kutyaház általában nincs a talajhoz rögzítve, így az építési szabályzat sem vonatkozik rá. Oda teszed, ahová akarod.
2021. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Feljelenteni bárkit bármiért lehet, csak körberöhögik őket a rendőrségen, ha ilyen hülyeséggel állítanak be. Én is azt javaslom, hogy figyelj oda, nehogy bedobjanak valamit a kutyádnak.
2021. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!